Muzyka

Zajmujemy się wieloma dziedzinami związanymi z muzyką, od jej komponowania, pisania tekstów, aranżowania po wykonanie, nagranie i mastering. Oddajemy wysokiej jakości produkt gotowy do wydania na płycie, eksploatacji na estradzie, użycia w filmie lub spektaklu teatralnym.

Proponujemy recitale, koncerty muzyczne, widowiska multimedialne. W ofercie również DJ na imprezy, wydarzenia, przyjęcia.

Zajmujemy się także nagłaśnianiem kameralnych koncertów, spektakli i imprez. Swoją ofertę dostosowujemy do potrzeb klienta.

Prowadzimy zajęcia nauki gry na różnych instrumentach, śpiewu, gry zespołowej..

Muzyka

2015-11-06

DJ na imprezy

Stare szlagiery, przeboje ostatnich czterech dekad XX wieku czy hity z aktualnych list przebojów? Nasz DJ zadowoli najwybredniejszych słuchaczy i szczelnie wypełni parkiet!

2015-10-31

Big Band DLA FRAJDY

Big Band Dla Frajdy to zespół na każdą okazję. Gwarantuje udany koncert, event, imprezę firmową, festyn plenerowy.   Choć Big Band w nazwie oznacza raczej zespół wielki sercem i zaangażowaniem, to dziesięcioosobowy skład z męskim i żeńskim wokalem, silna sekcja instrumentów dętych i sekcja rytmiczna rozbudowana o perkusjonalia potrafi porwać do świetnej zabawy (a nawet […]


Polecamy

logo
logo
logo
logo
logo