Dzień Czwarty – Czwartek 09.08.2018

Nastał poranek oczekiwany od początku naszych półkolonii – spływ kajakowy! Chwilę po 8:00 wszyscy uczestnicy razem z rodzicamy i kadrą stawili się na ulicy Górnej, gdzie wypożyczono nam cały osprzęt potrzebny do spływu – wiosła, kajaki i kapoki. Po chwili wędrówki na molo dobraliśmy się w pary i wypłynęliśmy z „portu”. Piękna, lekko pochmurna pogoda, niezbyt rwący nurt, chłodna woda… Improwizowane wyścigi, rozmowy, żarty i dokazywanie spowodowały, że ten poranek na długo zapadnie nam wszystkim w pamięci. Po dwóch godzinach spływu, w trakcie którego raz zacumowaliśmy aby zarejestrować nasz spływ dronem pilotowanym przez Szefa z brzegu – powróciliśmy do młyna. Tam chwila odpoczynku i powrót do pracy nad naszym jutrzejszym spektaklem. Już widać jak dzieło Pani Ewy i naszych dzieciaków będzie wyglądało. Szlifujemy piosenki i sytuacje, których jest coraz więcej. Młodzi aktorzy dają z siebie wszystko, aby jutrzejsza premiera była jak najlepsza! W przerwach – klasycznie: frisbee i polewanie wodą. Jutro – wielki dzień. Wielki test! I ostatni dzień naszych półkolonii…

Zobacz relację z pozostałych dni:

2018-08-10

Dzień Piąty – Piątek 10.08.2018

Dziś premiera spektaklu „W Wierszykarni” nad którym młodzi aktorzy pracowali cały tydzień. Nie zabrakło również odpoczynku w postaci polewania oraz pokazu zdjęć na zakończenie naszych półkolonii.

2018-08-09

Dzień Czwarty – Czwartek 09.08.2018

Spływamy kajakami! Pogoda nam dopisuje, więc spływ nam się przyjemnie przedłuża. Po powrocie do młyna wracamy do prac nad naszym spektaklem, bo już następnego dnia – premiera!

2018-08-08

Dzień Trzeci – Środa 08.08.2018

Środek półkolonii! Spektakl już przyjmuje swoją ostateczną formę, upał doskwiera, więc polewamy się wodą i spędzamy całkiem sporo czasu na dworze.

2018-08-07

Dzień Drugi – Wtorek 07.08.2018

Drugi dzień półkolonii to praca nad spektaklem, ochładzanie się wodą z kärchera i warsztaty z szermierki prowadzone przez Pana Staszka. A na zakończenie dnia – fresbee!

2018-08-06

Dzień Pierwszy – Poniedziałek 06.08.2018

Pierwszy dzień naszych półkolonii minął na integracji i przymiarkach do spektaklu „W Wierszykarni”. Poznajemy się, poznajemy swoje teksty, trenujemy na bum-rurkach i cieszymy się piękną pogodą!


Polecamy

logo
logo
logo
logo
logo