Dzień Piąty – Piątek 10.08.2018

To już ostatni dzień naszych półkolonii. Ale najdłuższy, jak dotychczas. Do godziny 18:00 od samego rana dzieci razem z kadrą pracowały nad spektaklem „W Wierszykarni”. Przez cały dzień szlifowaliśmy sytuacje i dykcję, Pan Staszek dopracowywał światła, Pan Ziemowit razem z Panem Tomkiem – dźwięk, a Pani Misia i Pani Ewa odpowiednio sceny aktorskie i piosenki. Cały młyn huczy od nazbieranej w nim przez pięć dni energii! Czuć motywację i tremę w powietrzu. O 18:00 weszli na salę nasi goście, zgasły światła, z głośników wydobyły się dźwięki uwertury… I start! Dzieciaki – olśniewające. Każdy tekst, każda piosenka, każdy ruch cieszyły i zaskakiwały rodziny naszych pociech. Ewa, odpowiedzialna za efekty specjalne, czatowała na piętrze i obsługiwała m.in. pająka, który straszył dziewczyny piętro niżej. Wszystko wyszło tak jak trzeba. Owacje – na stojąco! Bisy! Brawa! Widzowie i kadra byli zachwyceni. Dzieci w pięć dni stworzyły dzieło które wzruszało i rozśmieszało. Po ukłonach, całusach i gratulacjach chwila przerwy i obejrzeliśmy pokaz zdjęć z każdego dnia półkolonii z komentarzem fotografa – Pana Ziemowita. Śmialiśmy się do rozpuku patrząc na zabawne miny naszych podopiecznych i sytuacje zarejestrowane na zdjęciach. Tym akcentem zakończyliśmy nasze pięć dni, które spędziliśmy w Młynie Gostomia. Będziemy tęsknić za tymi chłodnymi murami i gorącymi temperamentami naszych wychowanków. Było cudownie!

Zobacz relację z pozostałych dni:

2018-08-10

Dzień Piąty – Piątek 10.08.2018

Dziś premiera spektaklu „W Wierszykarni” nad którym młodzi aktorzy pracowali cały tydzień. Nie zabrakło również odpoczynku w postaci polewania oraz pokazu zdjęć na zakończenie naszych półkolonii.

2018-08-09

Dzień Czwarty – Czwartek 09.08.2018

Spływamy kajakami! Pogoda nam dopisuje, więc spływ nam się przyjemnie przedłuża. Po powrocie do młyna wracamy do prac nad naszym spektaklem, bo już następnego dnia – premiera!

2018-08-08

Dzień Trzeci – Środa 08.08.2018

Środek półkolonii! Spektakl już przyjmuje swoją ostateczną formę, upał doskwiera, więc polewamy się wodą i spędzamy całkiem sporo czasu na dworze.

2018-08-07

Dzień Drugi – Wtorek 07.08.2018

Drugi dzień półkolonii to praca nad spektaklem, ochładzanie się wodą z kärchera i warsztaty z szermierki prowadzone przez Pana Staszka. A na zakończenie dnia – fresbee!

2018-08-06

Dzień Pierwszy – Poniedziałek 06.08.2018

Pierwszy dzień naszych półkolonii minął na integracji i przymiarkach do spektaklu „W Wierszykarni”. Poznajemy się, poznajemy swoje teksty, trenujemy na bum-rurkach i cieszymy się piękną pogodą!


Polecamy

logo
logo
logo
logo
logo