Dzień Czwarty – Czwartek 10.08.2017

W trakcie dzisiejszego dnia wszystko podporządkowane jest jutrzejszej premierze. Nasz młyn zamienił się w „Azyl”, czyli strych na którym dzieje się akcja spektaklu. Wszyscy usilnie wkuwają swoje role ze scenariusza. A tutaj jeszcze trzeba grać aktorsko i śpiewać, i grać na instrumentach czy bum-rurkach. Poważny natłok działań i informacji. Pan Tomek i Ziemek rozpakowali przepastną przyczepę i zamienili parter młyna w profesjonalną scenę teatralną z potężnym nagłośnieniem i oświetleniem. Całe szczęście, że młyn ma takie grube mury i w środku panuje przyjemny chłód, bo na zewnątrz, po porannej burzy – trzydzieści trzy stopnie. Jutro według internetowej prognozy pogody ma być trzydzieści osiem stopni, dlatego planujemy wyjście nad wodę. Przyda się, bo temperatura rośnie nie tylko z powodu upału, ale również z powodu napięcia przedpremierowego. Spokojnie – jak zwykle wydaje się, że się nie uda, że nie wyjdzie, a potem następuje mobilizacja i wszystko jest super. Na pewno też tak będzie jutro. I na pewno wszyscy będą zachwyceni. Wiadomo od dawna, że jesteśmy skazani na sukces i jutro poniesiemy kolejne zwycięstwo.

Zobacz relację z pozostałych dni:

2017-08-11

Dzień Piąty – Piątek 11.08.2017

Dziś premiera! Cały dzień prób, z przerwą na ochłodzenie się wodą z kärchera, kończymy spektaklem „Mój Azyl”. Po spektaklu pokaz zdjęć, poczęstunek i pożegnania. To już ostatni dzień.

2017-08-10

Dzień Czwarty – Czwartek 10.08.2017

Już jutro premiera! Wnętrze młyna zamienia się w scenę z prawdziwego zdarzenia – rozstawiane jest nagłośnienie i oświetlenie, podwieszane są dekoracje. Jutro – wielki dzień.

2017-08-09

Dzień Trzeci – Środa 09.08.2017

Trwają próby do piątkowego występu. Stawiane są kolejne sceny, aktorzy wkuwają tekst. Na koniec dnia, dla chętnych wykład o muzyce u Pana Tomka lub podstawy szermierki z Panem Ziemowitem.

2017-08-08

Dzień Drugi – Wtorek 08.08.2017

Oprócz prób do naszego spektaklu mamy dziś spływ kajakami w dół Pilicy! Dwie godziny spływu minęły nam na rozmowach, wyścigach i cieszeniem się piękną, choć wietrzną, pogodą.

2017-08-07

Dzień Pierwszy – Poniedziałek 07.08.2017

Pierwszy dzień jak zawsze mija nam na integracji i wprowadzeniu w plan na następny tydzień. Przymierzamy się do pierwszych prób „Mojego Azylu” – spektaklu kończącego nasze pierwsze półkolonie.


Polecamy

logo
logo
logo
logo
logo