Dzień Trzeci – Środa 09.08.2017

Dzisiejszy dzień upłynął wszystkim na ciężkiej pracy nad scenami ze spektaklu. Młodzi aktorzy w ekspresowym tempie wkuwają na pamięć scenariusz, melodie i teksty piosenek. Prowadzący zajęcia, na czele z Panią Ewą, stwierdzają z zachwytem, że nasi uczestnicy, jak na osoby mające wcześniej niewiele, lub nic wspólnego z teatrem, radzą sobie rewelacyjnie. Fajne jest też to, że mamy wśród półkolonistów młodych muzyków, których talenty zostaną wykorzystane podczas pokazu, ale na razie ćśśś. To niespodzianka! Dzisiejszy obiad dzieciaki wtrząchnęły z chęcią – rosół, frytki z kotletem i sałata ze słodką śmietaną znikały w oczach. Nasze młode muzyczne talenty nadal rozwijają się na wykładach u Pana Tomka, dziś było o rozbudowanych akordach i różnych odmianach skali pentatonicznej. Zajęcia zakończyły się podstawami szermierki poprowadzonymi przez ulubieńca dzieciaków – Ziemowita. Piątkowa premiera zbliża się dużymi krokami, więc zagęszczamy ruchy i działamy pełną parą.

Zobacz relację z pozostałych dni:

2017-08-11

Dzień Piąty – Piątek 11.08.2017

Dziś premiera! Cały dzień prób, z przerwą na ochłodzenie się wodą z kärchera, kończymy spektaklem „Mój Azyl”. Po spektaklu pokaz zdjęć, poczęstunek i pożegnania. To już ostatni dzień.

2017-08-10

Dzień Czwarty – Czwartek 10.08.2017

Już jutro premiera! Wnętrze młyna zamienia się w scenę z prawdziwego zdarzenia – rozstawiane jest nagłośnienie i oświetlenie, podwieszane są dekoracje. Jutro – wielki dzień.

2017-08-09

Dzień Trzeci – Środa 09.08.2017

Trwają próby do piątkowego występu. Stawiane są kolejne sceny, aktorzy wkuwają tekst. Na koniec dnia, dla chętnych wykład o muzyce u Pana Tomka lub podstawy szermierki z Panem Ziemowitem.

2017-08-08

Dzień Drugi – Wtorek 08.08.2017

Oprócz prób do naszego spektaklu mamy dziś spływ kajakami w dół Pilicy! Dwie godziny spływu minęły nam na rozmowach, wyścigach i cieszeniem się piękną, choć wietrzną, pogodą.

2017-08-07

Dzień Pierwszy – Poniedziałek 07.08.2017

Pierwszy dzień jak zawsze mija nam na integracji i wprowadzeniu w plan na następny tydzień. Przymierzamy się do pierwszych prób „Mojego Azylu” – spektaklu kończącego nasze pierwsze półkolonie.


Polecamy

logo
logo
logo
logo
logo