Dzień Siódmy – Sobota 31.01.2015

Co tu pisać. Zdawało się nam, że przyjechaliśmy wczoraj, a tu trzeba się pakować. Jedyne pocieszenie, że zobaczymy naszych bliskich i będziemy mogli podzielić się furą wrażeń. Na śniadanie znane już nam i smaczne frankfurterki. Potem pakowanie i sprzątanie. Wszystkie walizy lądują na świetlicy. Dokrętki do Youtubowego kanału muzycznego Ziemka. Łapanie odporności zdrowotnej w grocie solnej. Przed obiadem wręczanie dyplomów, podsumowania, podziękowania i występy wokalne. Na obiad ulubione już spaghetti, suchy prowiant do plecaków i w drogę. Jeszcze tylko pomachamy Panu Włodkowi na pożegnanie i obejrzymy przez okna busa słoneczne górskie krajobrazy.

Na dworcu w Wiśle siłownia z walizkami, gwizdek kierownika pociągu i w drogę. Sądząc po ilości decybeli dobiegających z korytarza pociągu, towarzystwo w szampańskich nastrojach i, o dziwo, pełne energii. Pociągowe ujęcia do „Kto Skopiował”. I tak z wrzawą, śpiewami i biegami po korytarzu do samej Warszawy. Na dworcu rozpromienione twarze rodziców, żonglerka bagażami, uściski, całuski i niekiedy łezka wzruszenia. No i wreszcie do domciu. Trzeba będzie jakoś wytrzymać do następnego wyjazdu. Wakacje już nie długo. Poza tym mamy siebie na zajęciach, spotkaniach towarzyskich i w internecie. Wszystkim dziękujemy i do zobaczenia następnym razem.

.

Zobacz co się działo w pozostałe dni:

2015-11-19

Dzień Pierwszy – Niedziela 25.01.2015

Ruszyliśmy bladym świtem z mokrej Warszawy. Spędziliśmy miłe i wesołe chwile w pociągu. Dotarliśmy do obsypanej śniegiem Wisły a potem naszego malowniczego Ośrodka – Maria. Wieczorem był emocjonujący wieczór integracyjny.

2015-11-19

Dzień Drugi – Poniedziałek 26.01.2015

Pierwszy dzień na stoku! Wypożyczamy buty, narty, kaski i kijki. Test umiejętności i śmiganie po stoku. Po obiedzie integracja i zajęcia wokalne, a wieczorem znów integracja i dyskoteka.

2015-11-19

Dzień Trzeci – Wtorek 27.01.2015

Kolejne wyjście na stok. Dwa nowe pontony do zjeżdżania sprawiają się świetnie! Po południu omawiamy szczegóły pracy nad zimowiskowym odcinkiem 'KtoSko’, a wieczorem – na stok! Pierwszy raz śmigamy, gdy jest ciemno!

2015-11-19

Dzień Czwarty – Środa 28.01.2015

Kolejny dzień jazdy na nartach, rano i wieczorem. Do tego koncert kapeli góralskiej i turniej wykonanych własnoręcznie kręgli.

2015-11-19

Dzień Piąty – Czwartek 29.01.2015

Jak codziennie seria zjazdów na stoku, warsztaty wokalne po obiedzie i kulig wieczorem. Po kuligu gra w bilard i w piłkarzyki.

2015-11-19

Dzień Szósty – Piątek 30.01.2015

Piękna pogoda na stoku przyniosła też ogromne płatki śniegu! Po obiedzie dokrętki do KtoSko, zajęcia teatralne i wokalne. Wieczorem niespodzianka na kolację – pizza! A na sam koniec – bal przebierańców.

2015-11-19

Dzień Siódmy – Sobota 31.01.2015

Wracamy do domu! Przed wyjazdem jeszcze pokaz piosenek nauczonych na zajęciach wokalnych, dokrętki do KtoSko i rozdanie dyplomów. W pociągu ostatnie zdjęcia do odcinka i… jesteśmy. Do zobaczenia!


Polecamy

logo
logo
logo
logo
logo