Dzień Czwarty – Środa 24.01.2018

Rano temperatura przekroczyła zero stopni i szybko pięła się do czterech na plusie. Na wyciągu zimny przenikliwy wiatr. Warunki narciarskie gorsze niż wczoraj, ale humory dopisują jak zwykle. Na stoku wyścigi narciarskie i zwiedzanie niedostępnych bocznych tras. Umiejętności naszych narciarzy wzrastają z każdym zjazdem. Obiadek bardzo smaczny, pikantna zupa pomidorowa z makaronem „muszelki” a na drugie kotlet schabowy z ziemniaczkami i przepyszna suróweczka. W turze poobiedniej dla wszystkich zajęcia z improwizacji teatralnej przeprowadzone przez gwiazdy teatru improwizacyjnego Akt VIII, czyli Ziemka i Ziembę. Wszyscy bardzo chętnie brali udział i byli wręcz zasmuceni, że nie mogą jeszcze. W finale pomagała Pani Ewa, wszyscy byli zachwyceni. Kolacja oryginalna, przyrządzona na ognisku. To wspaniała przygoda móc samemu sobie usmerlić kiełbaski w ognisku na śniegu i gorące, a czasem lekko przypalone, wciąć z apetytem, bo przecież samodzielnie przyrządzone. Bezpośrednio po ognisku, wszyscy żądni nowych wrażeń, ruszyli na stok. Wieczorna jazda to niezwykła atrakcja. Bajkowe widoki podświetlonych stoków, które wspaniale rozpraszają śnieżnymi połaciami sztuczne światło reflektorów. Wszyscy podziwiają determinację Ziembola, który uparł się, że nauczy się jeździć na jednej desce. Wańka wstańka przy Ziembolu to leniwa ”Babka”. W każdym razie przygód i wrażeń na naszych wyjazdach nigdy nie brakowało. A jutro z pewnością kolejne.

Zobacz relację z pozostałych dni:

2018-01-27

Dzień Siódmy – Sobota 27.01.2018

Ostatni dzień zimowiska. Od rana pakowanie, przed południem rozdanie pamiątkowych dyplomów i wspólne zdjęcia. Przed wejściem do pociągu obowiązkowe wejście do sklepu. Podróż mija nam przyjemnie, a o 19:54 zajeżdżamy na Warszawę Centralną. Do zobaczenia za rok!

2018-01-27

Dzień Szósty – Piątek 26.01.2018

Ostatni dzień na nartach i transmisja live trwająca prawie półtorej godziny! Po obiedzie wystawa i głosowanie na najlepszy plakat nArt obozu oraz mini „Mam Talent” z krótkim pokazem impro na zakończenie. Wieczorem – bal przebierany!

2018-01-26

Dzień Piąty – Czwartek 25.01.2018

Piękna pogoda na narty, po południu projektowanie plakatu nArt obozu z Panem Adrianem. Wieczorem pizza i – dla chętnych – wyjście na stok po raz drugi.

2018-01-24

Dzień Czwarty – Środa 24.01.2018

Poranna jazda na Złotym Groniu, warsztaty impro, a wieczorem ognisko i godzinka jazdy na puściutkim, oświetlonym latarniami stoku.

2018-01-23

Dzień Trzeci – Wtorek 23.01.2018

Drugi dzień jazdy na nartach w fantastycznych warunkach. Po obiedzie warsztaty kreatywne i wokal odpowiednio z Panem Adrianem i Panią Misią. A po kolacji – mini-koncert kapeli góralskiej Jetelinka.

2018-01-22

Dzień Drugi – Poniedziałek 22.01.2018

Pierwszy dzień na stoku! Szusujemy przy fantastycznych warunkach i bezchmurnym niebie. Po obiedzie wielka bitwa na śnieżki, a wieczorem – integrująca dyskoteka.

2018-01-21

Dzień Pierwszy – Niedziela 21.01.2018

Zbiórka o 5:50, jazda bezprzedziałowcem i szybka przesiadka w Wiśle do autokaru. Cały czas nagrywamy relacje live na Facebooka! W ośrodku Maria szybkie rozlokowanie, obiad, cisza poobiednia, podpisywanie regulaminu, kolacja i integracja!


Polecamy

logo
logo
logo
logo
logo