Dzień Pierwszy – Niedziela 21.01.2018

Do nocnego spotkania na Dworcu Centralnym powinniśmy się już przyzwyczaić, ale chyba się nie da. Rozumiemy, że PKP Intercity, dba o nas, żebyśmy mieli dla siebie jeszcze całe pół dnia na miejscu, ale spotkanie o 5.50 to krótko mówiąc „Masakra”. Tym bardziej cieszy widok roześmianych twarzy obozowiczów i ich rodziców, uścisków i okrzyków radości. Do wygody w nowych składach PKP zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Dzisiaj nawet zostaliśmy przemiło zaskoczeni przez panów konduktorów, ponieważ cała grupa otrzymała w prezencie po batonie. Podróż upłynęła jak zwykle niezwykle szybko, pomimo tego, że za Katowicami skład pociągu zwalnia ze 130 km/h do 20 – 40 km/h. Radosna atmosfera, pogaduchy, konkursy, śpiewy, plecenie warkoczyków Panu Ziemowitowi i inne szaleństwa po raz pierwszy zostały zarejestrowane przez transmisję na żywo nadawaną na stronie fb Obozy Artystyczne TOTALART. Transmisję na bierząco komentuje znany Youtuber z kanału Kto Skopiował – DJ Ziemek. Gorące komentarze w stylu – „Ale żałuję, że mnie z wami nie ma”, lub – „A gdzie czapka?”, laiki i ilość obserwujących świadczą o potrzebie przeprowadzania takich akcji częściej. Istebna przywitała nas pięknymi widokami stoków narciarskich i sympatycznymi opadami świeżego śniegu. Obiad tradycyjny, niedzielny – rosół i pieczony kurczak. Przed kolacją integracja w grupach a po, integracja całego obozu, poznawanie imion i siebie nawzajem, poprzez wesołe gry. Przy okazji można się przekonać, że zabawa w grupie wymaga współpracy, koncentracji, zorganizowania i niestety również sporej dozy dyscypliny, oraz umiejętności przestrzegania wcześniej ustalonych zasad. Bez tego zarówno fajna rozrywka, jak i obóz artystyczny może zamienić się w niezły chaos. I tego właśnie wszyscy musimy się nauczyć, najlepiej tylko przez super śmieszną zabawę. Dzisiaj mamy wieczorem więcej czasu na pogadanie ze sobą w domkach, przedyskutowanie tych poważnych i całkiem nie poważnych tematów i zrywania boków. Czyli po prostu mnóstwa frajdy z przebywania w swoim towarzystwie.

Zobacz relację z pozostałych dni:

2018-01-27

Dzień Siódmy – Sobota 27.01.2018

Ostatni dzień zimowiska. Od rana pakowanie, przed południem rozdanie pamiątkowych dyplomów i wspólne zdjęcia. Przed wejściem do pociągu obowiązkowe wejście do sklepu. Podróż mija nam przyjemnie, a o 19:54 zajeżdżamy na Warszawę Centralną. Do zobaczenia za rok!

2018-01-27

Dzień Szósty – Piątek 26.01.2018

Ostatni dzień na nartach i transmisja live trwająca prawie półtorej godziny! Po obiedzie wystawa i głosowanie na najlepszy plakat nArt obozu oraz mini „Mam Talent” z krótkim pokazem impro na zakończenie. Wieczorem – bal przebierany!

2018-01-26

Dzień Piąty – Czwartek 25.01.2018

Piękna pogoda na narty, po południu projektowanie plakatu nArt obozu z Panem Adrianem. Wieczorem pizza i – dla chętnych – wyjście na stok po raz drugi.

2018-01-24

Dzień Czwarty – Środa 24.01.2018

Poranna jazda na Złotym Groniu, warsztaty impro, a wieczorem ognisko i godzinka jazdy na puściutkim, oświetlonym latarniami stoku.

2018-01-23

Dzień Trzeci – Wtorek 23.01.2018

Drugi dzień jazdy na nartach w fantastycznych warunkach. Po obiedzie warsztaty kreatywne i wokal odpowiednio z Panem Adrianem i Panią Misią. A po kolacji – mini-koncert kapeli góralskiej Jetelinka.

2018-01-22

Dzień Drugi – Poniedziałek 22.01.2018

Pierwszy dzień na stoku! Szusujemy przy fantastycznych warunkach i bezchmurnym niebie. Po obiedzie wielka bitwa na śnieżki, a wieczorem – integrująca dyskoteka.

2018-01-21

Dzień Pierwszy – Niedziela 21.01.2018

Zbiórka o 5:50, jazda bezprzedziałowcem i szybka przesiadka w Wiśle do autokaru. Cały czas nagrywamy relacje live na Facebooka! W ośrodku Maria szybkie rozlokowanie, obiad, cisza poobiednia, podpisywanie regulaminu, kolacja i integracja!


Polecamy

logo
logo
logo
logo
logo