Dzień Pierwszy – Niedziela 12.02.2017

Zbiórka na Dworcu Centralnym w środku nocy o 5:45 w niedzielę to duże wyzwanie. Gdyby nie uśmiechnięte, w większości znajome, buzie, wszyscy pewnie przypominali by Zombie. Wszyscy budzą się do życia witając się głośnymi okrzykami radości i mocnymi uściskami. Jak zwykle przy pomocy rodziców szybciutko pakujemy się do pięknego luksusowego pociągu – PESSY. Po krótkiej walce z bagażami, delektujemy się komfortową jazdą. Mamy wrażenie, że pociąg ledwie muska tory. Podróż do Wisły Uzdrowisko zlatuje nam jak krótka przyjemna chwila. Jedni drzemią, inni śmieją się w głos, inni hipnotyzują wzrokiem świecące prostokąty, osłuchując im akcje serca muzycznego i oddech internetowy przy pomocy słuchawek. Do autokaru bagaże trzeba zaciągnąć z peronu już własnymi siłami, wszyscy dzielnie dają radę. Środki transportu, swoim luksusem rozpieszczają nas do końca. Tym razem podróżujemy srebrnym Mercedesem. Po krótkim postoju pod sklepem, lądujemy w naszym Ośrodku Maria w Istebnej na Zaolziu. Po pysznym obiadku możemy odpocząć w swoich pokojach. Wyruszyliśmy przywitać się ze stokiem, był czas żeby zapoznać się z regulaminem obozowym i okazja, żeby napić się gorącej czekolady i porzucać śnieżkami. Wracamy na kolację a po niej i krótkim odpoczynku ruszamy do „Francikowej Izby”. Zaczynają się zabawy integracyjne, możemy się poznać z nowymi uczestnikami, wyszaleć, powygłupiać i pośmiać z siebie i kolegów, a nawet kadry. Co prawda jesteśmy już na nogach wiele godzin, ale na pewno nie będzie łatwo szybko zasnąć. Musimy przecież nacieszyć się swoim towarzystwem i wymienić emocjami i odczuciami, a jutro nowy ekscytujący dzień i szusowanie na białym puchu.

Pozostałe dni:

2017-03-02

Dzień Siódmy – Sobota 18.02.2017

Ostatni dzień zimowiska. Rozdanie dyplomów, krótkie dopakowywanie bagaży i przejażdżka autokarem do Wisły. Tam godzinka czasu wolnego wypełniona zakupami i oczekiwaniem na wejście do pociągu. Podróż mija nam szybko przy graniu w gry towarzyskie, zbieraniu dedykacji do dyplomów i rozmowach. Do zobaczenia za rok!

2017-02-18

Dzień Szósty – Piątek 17.02.2017

Większość wytrwale korzysta do końca z możliwości jeżdżenia po stoku. Oddajemy sprzęt, pamiątkowa fotka z obsługą wypożyczalni i wracamy do ośrodka. Podczas popołudniowych zajęć wszyscy malują buzie w finezyjne charakteryzacje. Na kolację wyczekiwana pizza. Pożegnalna dyskoteka pełna przebierańców, znanych układów tanecznych a nawet wzruszeń.

2017-02-17

Dzień Piąty – Czwartek 16.02.2017

Jak co rano – stok przy niezmiennie pięknej pogodzie. Po południu zajęcia z improwizacji i ze śpiewu, a wieczorem – scenki „Atrakcje turystyczne w zimowej krainie”.

2017-02-15

Dzień Czwarty – Środa 15.02.2017

Kolejny dzień na stoku, przy doskonałej pogodzie. Po południu zajęcia grafiki z Panem Adriaaanem, a wieczorem koncert kapeli góralskiej Jetelinka i ognisko!

2017-02-14

Dzień Trzeci – Wtorek 14.02.2017

Rano stok, po południu pokaz filmów Chaplina a wieczorem, po spaghetti na kolację, ponowne wyjście na Złoty Groń. Pusto! Tylko my, narty i śnieg. I Walentynki!

2017-02-14

Dzień Drugi – Poniedziałek 13.02.2017

Pierwszy dzień jazdy na nartach i snowboardzie. Piękna pogoda, idealna do jazdy. Nowicjusze się uczą, stare wygi śmigają, a Ci co nie jeżdżą – siedzą w barze. Po obiedzie zajęcia wokalne, a po kolacji – dyskoteka integracyjna!

2017-02-13

Dzień Pierwszy – Niedziela 12.02.2017

Zbiórka o 5:50 na Dworcu Centralnym. Pięciogodzinna podróż pociągiem, przesiadka w autobus, krótka wizyta w sklepie i jesteśmy w Istebnej! Obiad, wizyta na Złotym Groniu, kolacja i wieczorna integracja. Jutro śmigamy na stoku!


Polecamy

logo
logo
logo
logo
logo