Dzień Siódmy – Sobota 15.02.2020

Ostatni dzień, który spędzimy razem zaczął się generalną krzątaniną. Na śniadanie przyszliśmy wyjątkowo w normalnych ciuchach, a nie w strojach narciarskich, jak to mieliśmy w zwyczaju przez ostatnie parę dni. Dopakowujemy walizki, znosimy je pod Francikową Izbę i idziemy do Piekiełka, gdzie odbędzie się wręczanie pamiątkowych dyplomów. Kadra przez cały obóz zbierała pomysły na dedykacje, które znalazły się na zaprojektowanych przez Pana Adriana dyplomach. Uściskom i czułościom nie było końca. Niektórzy nawet się wzruszyli! Po przyjeździe autokaru szybko zapakowaliśmy bagaże i pożegnaliśmy się z Alicją, Basią, Celinką i Dorotką – czterema domkami, w których mieszkaliśmy przez ostatnie sześć dni. Podróż do Wisły minęła szybko, więc mieliśmy sporo czasu, aby zrobić zakupy na drogę. Część naszego zimowiska ruszyła więc przed siebie, a reszta została, aby pilnować bagaży. Po zakupach i sprawnym załadunku ruszyliśmy w podróż powrotną. W bezprzedziałowym wagonie zaczął się obrót dyplomami – każdy chciał mieć na pamiątkę podpis z dedykacją od swoich kolegów z zimowiska. Kolorowe flamastry i długopisy poszły w ruch. Nasi podopieczni z wypiekami na twarzy wymyślali kolejne podpisy dla swoich znajomych. A oprócz tego – zabawa. Karty, gry towarzyskie, wspólne słuchanie muzyki i oglądanie filmów, czytanie książek, siedzenie we czwórkę na miejscach dwuosobowych… Dobrze nam razem. Szkoda się rozstawać, ale po 20:00 zajechaliśmy na Warszawę Centralną. Wyładunek walizek mamy tak opracowany, że to już tylko formalność. Na całym peronie uściski, odbieranie dyplomów zostawionych bezpiecznie u kadry, czasem łzy… Z naładowanymi akumulatorami, z górskim powietrzem w płucach i łydkami obolałymi od zimowych sportów czekamy na wakacje, gdy będziemy mogli znów się zobaczyć na obozie artystycznym!

Zobacz relację z pozostałych dni:

2020-02-16

Dzień Siódmy – Sobota 15.02.2020

Wracamy do Warszawy! Wręczenie dyplomów w Piekiełku, podróż do Wisły, zakupy na podróż i sześć godzin przemiłej podróży. Widzimy się za pół roku podczas wakacji!

2020-02-15

Dzień Szósty – Piątek 14.02.2020

Po ostatnim wyjściu na stok i zdaniu sprzętu przygotowujemy się do wieczornego wydarzenia – do balu przebieranego!

2020-02-14

Dzień Piąty – Czwartek 13.02.2020

Oprócz standardowego wyjścia na stok i zajęć teatralnych i plastycznych również wieczorem zdobyliśmy Złoty Groń.

2020-02-13

Dzień Czwarty – Środa 12.02.2020

Do wczesnego popołudnia jeździmy na Złotym Groniu, a wieczorem – ognisko z kiełbaskami i koncert góralskiej kapeli „Jetelinka”

2020-02-12

Dzień Trzeci – Wtorek 11.02.2020

Po raz drugi jesteśmy od rana na stoku. Po południu przygotowujemy się do wieczornego „Mam Talent”, a raczej „Mam Talerz” – pokazu ukrytych talentów naszej młodzieży.

2020-02-11

Dzień Drugi – Poniedziałek 10.02.2020

Dziś dzień najtrudniejszy, bo trzeba wypożyczyć sprzęt. Debiutanci podążyli na oślą łączkę, a Ci z narciarskim stażem udali się na średni i duży stok. Po sjeście poobiedniej zajęcia do wyboru: wokal lub plastyka a wieczorem – integracja przy muzyce.

2020-02-10

Dzień Pierwszy – Niedziela 09.02.2020

Nareszcie! Nadszedł ten długo wyczekiwany dzień, w którym wyjeżdżamy na upragnione ziEmowisko! Rok 2020 przyniósł nam zbiórkę, na którą można było nie zaspać – o 6:40.


Polecamy

logo
logo
logo
logo
logo