Dzień Szósty – Piątek 14.02.2020

Od rana czuć w nas pewną mobilizację. I to nie przez walentynkowy 14 lutego. Wszyscy wiedzą, że dziś ostatni dzień na stoku. Zatem każdy przygotował sobie plan na stok. Jedni jeździli do upadłego na nartach i na deskach, drudzy zrobili sobie dzisiaj wolne i spędzili czas w barze, a inni połączyli obydwa sposoby i parę chwil przed zbiórką zdali sprzęt i ruszyli na gorącą czekoladę. Ukochana ekipa z wypożyczalni uwinęła się w trymiga i ze smutkiem pożegnaliśmy się. Zobaczymy się dopiero za rok! Na pewno? Zapewne pamiętacie dyplom pamiątkowy, który nasze dzieciaki tworzyły dzień wcześniej na warsztatach plastycznych. W czasie, gdy dzieciaki (i kadra!) odpoczywały po zjedzeniu obiadu Pani Misia przeszła się jeszcze raz do naszych chłopaków z wypożyczalni i wręczyła im pamiątkę od naszej ekipy. Z raportów wiemy, że nasi kumple ze Złotego Gronia byli zachwyceni. Z przyjemnością zapozowali do zdjęcia z naszym dziełem sztuki. Po sjeście zaczęła się krzątanina, bo wieczorem impreza przebierana! We Francikowej Izbie powstało centrum makijażu. Pan Adrian razem z Melanią i Florą malowali twarze naszych dzieciaków i kadry, a między domkami trwała wymiana ciuchów i rekwizytów potrzebnych do wieczornego wydarzenia. O 20:00 ruszyliśmy z muzyką. Trochę się pokręciliśmy, złapaliśmy wspólne tempo i ruszyliśmy z wybiegiem z pokazem na żywo. Wszyscy zaprezentowali siebie i swoje pomysłowe przebrania, łącznie z naszą zakręconą kadrą. A po pokazie – dyskoteka. Jedna z lepszych na zimowisku i na obozie w ogóle! Stare i nowe hity, ukryte perełki, dawno nie słyszane przeboje… Bawiliśmy się tak dobrze, że nasz Szeryf pozwolił nam na przedłużenie dyskoteki 45 minut po ciszy nocnej! Zadowoleni, z rozmazanym od potu makijażem wróciliśmy do domków, gdzie powoli rozpoczęło się pakowanie. Jutro – chcąc nie chcąc – wracamy przecież do Warszawy.

Zobacz relację z pozostałych dni:

2020-02-16

Dzień Siódmy – Sobota 15.02.2020

Wracamy do Warszawy! Wręczenie dyplomów w Piekiełku, podróż do Wisły, zakupy na podróż i sześć godzin przemiłej podróży. Widzimy się za pół roku podczas wakacji!

2020-02-15

Dzień Szósty – Piątek 14.02.2020

Po ostatnim wyjściu na stok i zdaniu sprzętu przygotowujemy się do wieczornego wydarzenia – do balu przebieranego!

2020-02-14

Dzień Piąty – Czwartek 13.02.2020

Oprócz standardowego wyjścia na stok i zajęć teatralnych i plastycznych również wieczorem zdobyliśmy Złoty Groń.

2020-02-13

Dzień Czwarty – Środa 12.02.2020

Do wczesnego popołudnia jeździmy na Złotym Groniu, a wieczorem – ognisko z kiełbaskami i koncert góralskiej kapeli „Jetelinka”

2020-02-12

Dzień Trzeci – Wtorek 11.02.2020

Po raz drugi jesteśmy od rana na stoku. Po południu przygotowujemy się do wieczornego „Mam Talent”, a raczej „Mam Talerz” – pokazu ukrytych talentów naszej młodzieży.

2020-02-11

Dzień Drugi – Poniedziałek 10.02.2020

Dziś dzień najtrudniejszy, bo trzeba wypożyczyć sprzęt. Debiutanci podążyli na oślą łączkę, a Ci z narciarskim stażem udali się na średni i duży stok. Po sjeście poobiedniej zajęcia do wyboru: wokal lub plastyka a wieczorem – integracja przy muzyce.

2020-02-10

Dzień Pierwszy – Niedziela 09.02.2020

Nareszcie! Nadszedł ten długo wyczekiwany dzień, w którym wyjeżdżamy na upragnione ziEmowisko! Rok 2020 przyniósł nam zbiórkę, na którą można było nie zaspać – o 6:40.


Polecamy

logo
logo
logo
logo
logo