Pogorzelica 2016

IMG_1893Nasz 11 obóz po raz czwarty spędzamy w Pogorzelicy, w zaufanym ośrodku wypoczynkowym 'Komandor’ na ulicy Sołdka 2. Jak co roku spodziewać się można relacji zdjęciowej, nie tylko poniżej, ale także na naszej stronie na Facebooku. Przed nami praca nad spektaklem opartym na powieści Michael’a Ende 'Momo’ i projekty – koncert, spektakl taneczny i film uzupełniający spektakl. Będziemy pracować w pocie czoła, aby Państwa pociechy przywiozły z wakacji masę świetnych wspomnień.

Na naszym obozie mamy odświeżoną wersję kadry. Jak zawsze można spodziewać się rdzenia, czyli Tomasza (Kapitana), Ewy, Ziemowita, Agnieszki (Misi), Iwonki i Damiana (Qkiego). Oprócz tego drugi raz pojechała z nami Katarzyna Pawłowska, tym razem z Jakubem Kruczkiem – to nasi tancerze. Marcin Masztalerz zajmuje się pantomimą i objął wychowawstwo grupy czarnej, czyli najstarszych chłopaków. Do tego jeszcze Aleksandra Łaszyn – debiut. Opiekuje się grupą czerwoną, czyli najstarszymi dziewczynami. Wszyscy razem będziemy się starać stworzyć jak najlepsze warunki dla Państwa pociech!

Obóz - Pogorzelica 2016

12 sierpnia 2016

Dzień Czternasty – Środa 03.08.2016

Bladym świtem wychodzimy na wschód słońca. Po śniadaniu opuszczamy domki i idziemy pożegnać się z morzem i pogorzelickim deptakiem. W Kołobrzegu szybko wsiadamy do pociągu i równie szybko docieramy do Warszawy. Szybko minął ten dzień, ostatni w historii obozu w Pogorzelicy 2016.

12 sierpnia 2016

Dzień Trzynasty – Wtorek 02.08.2016

Przedostatni dzień obozu. Ostatni raz idziemy zażyć nadmorskiej kąpieli, młodzież robi sobie wspólne, pamiątkowe zdjęcia. Przed i po kolacji – zakończenie obozu. Pamiątkowe dyplomy, oficjalne przemówienie Kapitana, parodie kadry i wychowanków. Wieczorem – dyskoteka. Bawimy się przy klasykach i piosenkach z tegorocznego obozu. Jutro – ostatni dzień.

12 sierpnia 2016

Dzień Dwunasty – Poniedziałek 01.08.2016

Od rana próby do wieczornego spektaklu. Wszyscy uwijają się jak w mrowisku, bo już wieczorem – długo wyczekiwana premiera! Najstarsze chłopaki pomagają Panu Tomkowi w dopinaniu sprzętu, kończą się renderingi projektów filmowych. Wszyscy rozgrzani i gotowi do spektaklu.

1 sierpnia 2016

Dzień Jedenasty – Niedziela 31.07.2016

Zwariowany dzień, bo to przecież dzień przedpremierowy. Szaleństwo prób i rozstawiania sprzętu oświetleniowego i nagłośnieniowego. Wszyscy pracują tylko w jednym celu – żeby jutrzejszy spektakl wyszedł jak najlepiej. Ćwiczone są sceny mówione, taneczne, wokalne, a nawet multimedialne. Spektakl zapowiada się niezwykle ciekawie.

1 sierpnia 2016

Dzień Dziesiąty – Sobota 30.07.2016

Coraz bliżej do spektaklu! Cały obóz trenuje w różnych miejscach ośrodka Komandor, aby wszystko wyszło jak najlepiej. Po raz pierwszy cały obóz zebrał się, aby razem zatańczyć i zaśpiewać piosenkę finałową. Jednak dziś najważniejszy jest projekt taneczny, do którego to młodzież przygotowywała się w pocie czoła.

30 lipca 2016

Dzień Dziewiąty – Piątek 29.07.2016

Kolejny dzień zakończony artystycznym sznytem. Wieczorem obozowicze bawili się na balu przebierańców do muzyki naszego DJa, przebrani w stroje własnego pomysłu oraz wykonania. Tematyka balu: Czas. Odwiedzili nas Bogowie, superbohaterowie, podróżnicy w czasie, zegary, kukułki, przeszłość, teraźniejszość, przyszłość, celebryci oraz sam CZAS. Nad wszystkim czuwał zaś najsłynniejszy z podróżników czasu, Marty McFly.

29 lipca 2016

Dzień Ósmy – Czwartek 28.07.2016

Cały obóz trenuje do wieczornego koncertu. W domkach, na stołówce, na boiskach, a tym bardziej na głównej sali słychać wokalistów przygotowujących się do swoich występów. Na scenie pokazują się soliści, duety, całe grupy, a nawet kadra!

28 lipca 2016

Dzień Siódmy – Środa 27.07.2016

Plaża i coraz intensywniejsze próby do projektów. Wieczorem mały deszcz, który nie przeszkodził nam jednak w rozpaleniu ogniska.

27 lipca 2016

Dzień Szósty – Wtorek 26.07.2016

Cały dzień pracy nad spektaklem i projektem, pełen zajęć i warsztatów zakończył się zaproszeniem na ognisko obozu z Krakowa, na którym to członkowie grupy Łups Improv wykonali spektakl improwizowany z udziałem publiczności. Co to był za wieczór!

26 lipca 2016

Dzień Piąty – Poniedziałek 25.07.2016

Wycieczka! Cały dzień podróżujemy po okolicy kolejką wąskotorową w poszukiwaniu wrażeń. Odwiedzamy Trzęsacz, deptak oraz latarnie morską i motylarnię w Niechorzu. Wieczorem, jak zawsze, pracujemy nad projektami.

25 lipca 2016

Dzień Czwarty – Niedziela 24.07.2016

Niedziela, czyli odpoczynek. Wyjście do kościoła, plażowanie, zakupy. Po obiedzie kolejne tury zajęć do wyboru i praca nad projektami. Ogólny odpoczynek przed długa wycieczką w poniedziałek.

24 lipca 2016

Dzień Trzeci – Sobota 23.07.2016

Szermierka z Ziemkiem, gra w zbijaka z Damianem vel Qkim, improwizacje teatralne z Panem Marcinem, śpiewy z Panią Agnieszką vel Misią, kończenie sówek z Panią Iwonką, rysowanie karykatur z Panią Olą, praca nad dramaturgią spektaklu obozowego z Panią Ewą, choreografia do spektaklu z tancerzami, Kasią i Kubą. Ufff, nawet trudno wszystko wymienić. Wieczorem wszyscy cieszymy się swoim towarzystwem.

23 lipca 2016

Dzień Drugi – Piątek 22.07.2016

Pierwsza rozgrzewka, długie plażowanie, zajęcia dodatkowe i projekty, a wieczorem integracja całym obozem i dyskoteka!

22 lipca 2016

Dzień Pierwszy – Czwartek 21.07.2016

Pierwszy dzień naszego obozu w Pogorzelicy. Poranna zbiórka, 8 godzin jazdy pociągiem, szybka przechadzka na molo w Kołobrzegu, zasiedlenie OW Komandor, obiadokolacja, regulamin i integracja. Przed nami 10 dni pełne pracy i rozrywki!


Polecamy

logo
logo
logo
logo
logo