Dzień Szósty – Czwartek 23.07.2020

Szósty dzień obozu zaczął się apelem po śniadaniu. Szeryf podciąga trochę dyscyplinę obozową i ogłasza potrzebne informacje. Cały dzień pracujemy – mają miejsce pierwsze przymiarki do fotografowania animacji filmowej, próby do projektów i spektaklu. Cały dzień pracują wokaliści, bo już jutro – koncert! Po przerwie poobiedniej kolejna wizyta na basenie. Młodzież w wodzie czuje się doskonale – chlapią na siebie, podnoszą na ręce i skaczą z ramion kadry na bombę. To prawdziwa celebra wakacji. A wieczorem to, co obozowicze lubią najbardziej – pokaz Aktu VIII (a właściwie Aktu III) pełen absurdalnych żartów i trafionych point. Zastał nas zmrok, więc występ był krótki, ale nic straconego – nadrobimy to w przyszłości. Tymczasem – jutro koncert!

 

 

Zobacz relację z pozostałych dni:

10 marca 2023

Korbielów 2022

Korbielów zawołał nas po raz czwarty! Czterdziestoosobową ekipą spędzamy dwa tygodnie w skąpanych słońcem górach. Obozowym spektaklem jest opowieść o Momo i Złodziejach Czasu.

10 marca 2023

Kruklanki 2023 – zapisy

Wspaniałe wieści! Jedziemy naszym obozem w wakacje do Kruklanek! Zapisy właśnie rozpoczęte, a obóz odbędzie się w terminie 30 lipca – 12 sierpnia 2023 roku.

18 października 2022

Zimowisko w Istebnej 2023 – zapisy

Zapisy na zimowisko 2023 już trwają! Po raz kolejny odwiedzimy uwielbianą przez nas Istebną!

31 lipca 2022

Dzień Czternasty – Sobota 30.07.2022

Od rana pakujemy walizki. Na rozdaniu dyplomów są wszyscy — obozowicze, wolontariat, kadra… Przemawia Pan Tomek, podsumowując obóz, dziękując wolontariatowi i po raz ostatni przekazując ogłoszenia. Rozdanie dyplomów zaczyna Pani Misia, za nią — Ziemek, a na koniec Ziemba. Po rozdaniu dyplomów parę scenek parodii kadry i po 15:00 wsiadamy w autokar i jedziemy do Żywca. Stamtąd ruszamy pociągiem do Warszawy. Na Dworcu Centralnym jesteśmy chwilę po 22:00. Rozchodzimy się z lekka smutni, ale towarzyszy nam myśl, że już za pół roku — zimowisko! ❤

30 lipca 2022

Dzień Trzynasty – Piątek 29.07.2022

Po obowiązkowym pakowaniu sprzętu i narzędzi obozowych mamy dzień pełen laby – potok, basen, sklep, warsztaty improv, dyskoteka kończąca… Niechybnie zbliża się koniec oboza. Widać, że jest nam tu dobrze i jutro będziemy się żegnać potokiem łez. Ale to dopiero jutro. Dziś – celebra młodości i dobrej energii ❤

29 lipca 2022

Dzień Dwunasty – Czwartek 28.07.2022

Dzień rozpoczęliśmy pełną parą od rozgrzewki finałem. Po śniadaniu lecimy z tematem i kończymy wczorajszą próbę montażową. Obiad i pierwsza generalna. Kolacja i druga generalna. O 21:02 ruszamy ze spektaklem. Na godzinę boisko Domu Wczasowego „Pilsko” zmienia się w profesjonalną scenę plenerową. Celebrujemy do wieczora. Rozchodzimy się do pokoi nabuzowani energią i dumni z tego, co stworzyliśmy.

28 lipca 2022

Dzień Jedenasty – Środa 27.07.2022

Dziś tylko i wyłącznie spektakl. OPRÓCZ pieszej wycieczki na Sopotnię Wielką! Wróciliśmy zmachani, ale szczęśliwi. Po obiedzie i odpoczynku – pierwsza montażowa! Czuć jutrzejszy sukces w powietrzu. Działamy.

27 lipca 2022

Dzień Dziesiąty – Wtorek 26.07.2022

Dzisiejszy harmonogram był wypełniony po brzeżek działaniami spektaklowymi. Mieliśmy też obowiązkową wizytę na basenie i zajęcia improv, a zamiast kolacji mieliśmy grill w plenerze. Wieczorem, dla chętnych organizujemy ostatni już pokaz filmowy III części „Powrotu Do Przyszłości”. Jutro przeddzień premiery!

26 lipca 2022

Dzień Dziewiąty – Poniedziałek 25.07.2022

Nowy tydzień rozpoczynamy oczywiście rozgrzewką finałem. Cały dzień operujemy teatralnie, bo premiera już w czwartek! Na poddaszu nieustannie działa pracownia plastyczna, a na zewnątrz odbywają się próby teatralne. Wieczorem każdy pokazuje swój talerz, czyli „Mam Talent”. Mamy okazję zobaczyć kto co umie – jedni śpiewają, drudzy znają obce języki, a jeszcze inni – opowiadają suchary. Kończymy dzień chowając sprzęt do przyczepy, bo jutro zapowiadają deszcz. Zobaczymy, jak to będzie!

25 lipca 2022

Dzień Ósmy – Niedziela 24.07.2022

Ostatni dzień tygodnia wielce ważny, bo koncertowy. Od rana więc Szeryf z Ziemkiem rozstawiają sprzęt na boisku. Solówki i duety do momentu rozstawienia sprzętu są ćwiczone w sali bilardowej, a później – na boisku, gdzie próby mikrofonowe odbywają się aż do wieczora. Po kolacji wokaliści zaczynają przygotowania wizualne i rozgrzewają swoje głosy. Wieczorem półtorej godziny wspaniałego, artystycznego wydarzenia. Dzień kończymy małą potańcówką i krótkim gapieniem się w rozgwieżdżone niebo.

24 lipca 2022

Dzień Siódmy – Sobota 23.07.2022

Przez cały dzień walczą ze sobą dwa projekty – koncert i spektakl. Zewsząd słychać więc na zmianę śpiewanie i trenowanie tekstów dramatycznych. Wpadamy po obiedzie na basen, na zajęciach łapie nas ulewny deszcz, po kolacji znienacka lecimy na Zlot Samochodów Zabytkowych odbywający się po drugiej strony ulicy, a wieczorem – dyskoteka przebierana! Bawimy się do późna, lecą klasyki ’00 i odlatujemy przy wyciągniętym przez Ziemka stroboskopie.

23 lipca 2022

Dzień Szósty – Piątek 22.07.2022

W każdym zakątku naszego ośrodka można znaleźć ekipę, która próbuje, układa lub wymyśla. Oprócz scen aktorskich, w piwnicy na poddaszu działa pracownia plastyczna, gdzie powstają rekwizyty i scenografia. Po obiedzie wyjście nad potok, po powrocie tłuczemy dalej próby i przeplatamy je kąpielą w basenie. A na koniec dnia – druga część wybitnej trylogii „Powrót Do Przyszłości”. Jutro – półmetek oboza!

22 lipca 2022

Dzień Piąty – Czwartek 21.07.2022

Cały dzień schodzi nam na działaniach związanych ze spektaklem obozowym. W każdym kącie Domu Wczasowego „Pilsko” słychać śpiewy i próby teatralne. Pogoda dopisuje — na niebie ani jednej chmurki. Wieczorem występ formacji improwizacyjnej Akt VIII, której Ziemba i Ziemek są członkami. Dwie rozgrzewki i sześć gier rozgrzało obóz i oboza przepony. Dzień kończymy na wysokim C, pełni endorfin.

21 lipca 2022

Dzień Czwarty – Środa 20.07.2022

Środa pełna jest pracy nad spektaklem. Wiadomo już kto co gra, zarysowane są już układy, uczymy się piosenek. Po obiedzie wspaniałe i orzeźwiające wyjście nad potok. Po kolacji prezentujemy kolegom i koleżankom naszą interpretację hasła „Góry, Nasze Góry”. Mamy wszystkie formy twórczej ekspresji – stand-up, scenki, wiersz, pastisz… Kończymy dzień uśmiechnięci i naładowani dobrą energią na jutro.

20 lipca 2022

Dzień Trzeci – Wtorek 19.07.2022

Kolejny dzień oboza zaczynamy od dalszych castingów. Bardzo szybko klaruje się kto co gra i jaką ma rolę w naszym spektaklu. Tworzymy rekwizyty, powtarzamy chorełki, planujemy nagrywki i uczymy się piosenek – nie tylko tych do spektaklu, ale także tych do koncertu. Pierwszy raz kąpiemy się grupami na basenie. Wieczorem oglądamy klasyka kina – „Powrót Do Przyszłości”. Okazało się, że seans tak się spodobał, że niedługo obejrzymy również części kolejne.

19 lipca 2022

Dzien Drugi – Poniedziałek 18.07.2022

Drugi dzień oboza zaczynamy już chwilę po 7:00. Wtedy przed siebie ruszają biegacze. Reszta obozu budzona jest o 8:00 i rozgrzewa się z Misią. Pierwsza tura zajęć to wyjście do sklepu, tworzenie wizytówek i zajęcia wokalne. Po obiedzie uczymy się układu finałowego i mamy spotkanie wewnątrz grup z wychowawcami, a wieczorem – integracja z tańcami. Szalejemy ile tylko cisza nocna dała!

18 lipca 2022

Dzień Pierwszy – Niedziela 17.07.2022

Blady świt, 17 lipca, 6:45. Obóz Totalart rozpoczyna zbiórkę. Już za moment wyjedziemy do Korbielowa! Czuć ekscytację przed nadchodzącymi dwoma tygodniami. W Żywcu przesiadamy się do autokaru, pół godziny i jesteśmy na miejscu – w Domu Wypoczynkowym „Pilsko”. Zasiedlamy lokal i spotykamy się najpierw pełnym obozem, a potem grupami. Potem obiadokolacja, chwila odpoczynku i integracja całym obozem. Przed nami genialne, kreatywne dwa tygodnie. Będzie bosssko.

3 marca 2022

Korbielów 2022 – zapisy

Rozpoczynamy zapisy na obóz artystyczny w Korbielowie w terminie 17-30 lipca!

13 lutego 2022

Dzień Siódmy – Sobota 12.02.2022

O 12:00 w Piekiełku mamy rozdanie pamiątkowych dyplomów, które P. Ewa ozdobiła własnoręcznie wycinanymi płatkami śniegu. Każdy jest unikalny, jak każde z naszych dzieciaków. O 14:00 wsiadamy w autokar. Ostatnie spojrzenia w stronę Ali, Basi, Celinki i Dorotki i ruszamy przed siebie. 21:49 zajeżdżamy na dworzec Centralny w Warszawie. Wyładowujemy bagaże, witamy się z bliskimi. Mija dosłownie parę mrugnięć i peron II kompletnie pustoszeje. Nie szkodzi – już za parę dni znów widzimy się na zajęciach teatralnych, a za pół roku (17-30 lipca) na obozie artystycznym!

12 lutego 2022

Dzień Szósty – Piątek 11.02.2022

Ostatni dzień na stoku obfitował w wiele przygód. Połowa oboza postanowiła zdać sprzęt dzień wcześniej i spędzić ostatni dzień na Złotym Gronu w karczmie jedząc smakołyki. Nieliczni ruszyli zaś na stok i piłowali bez litości. Po obiedzie – zajęcia kreatywne z tworzenia masek i przygotowania do wieczornego balu przebieranego. Wieczorem szalejemy, aż miło.

11 lutego 2022

Dzień Piąty – Czwartek 10.02.2022

Dzieeeń piątyyy! Wspaniała pogoda! Morale wysokie! Wszyscy zapytalają, aż miło! Na oślej łączce już nikogo z naszych – wszyscy jeżdżą sami. Na dużym stoku pojawił się więc legendarny wyznacznik tego, że Piaseczno opanowało Złoty Groń – czarny byk widoczny z daleka. Wieczorem – ognisko. Pomarańczowy płomień ogniska zachęca do tego, aby przysiąść i pogapić się troszeczkę w tańczące, gorące języki.

10 lutego 2022

Dzień Czwarty – Środa 09.02.2022

Czwarty dzień zimowiska to kolejne przygody! Na oślej łączce – sukcesy. Wszyscy śmigają, aż miło! Kurz za piaseczyńską ekipą unosi się wysoko, a w karczmie roznosi się zapach gorącej czekolady. Warunki – wspaniałe! Po powrocie i pysznym obiedzie – partia zajęć, a wieczorem mamy obozowy „Masz Talerz”, czyli pokaz talentów.

9 lutego 2022

Dzień Trzeci – Wtorek 08.02.2022

Młodzież trochę rozruszana, więc walimy na średni stok. Niektórzy debiutanci już jeżdżą sami na średnim i dużym stoku, a niektórzy szlifują swoje przyszłe talenta na oślej łączce. Pogoda – wybitna. Po obiedzie spotkanie z kapelą Jetelnika, a po kolacji – wieczorne wyjście na stok. Wracamy przemoknięci, ale bardzo szczęśliwi! Wspaniale się czujemy, narty sprawiają nam dużo frajdy, a tym bardziej nasze towarzystwo!

8 lutego 2022

Dzień Drugi – Poniedziałek 07.02.2022

Jedziemy! Pierwszy, pełnoprawny dzień oboza zimowego. Wypożyczamy sprzęt, przymierzamy buty, wybieramy snowboard / narty i lecimy! Debiutanci – na oślą łączkę z P. Ziemkiem, a reszta na średni stok, aby sprawdzić swoje umiejętności przed wjazdem na Czarny Szlak. Trójka debiutantów z oślej łączki awansowała na średni stok już pierwszego dnia! Po kolacji – integra z muzyką.

7 lutego 2022

Dzień Pierwszy – Niedziela 06.02.2022

Nareszcie! Wyjeżdżamy na zimowisko! Zintegrowaliśmy się natychmiast – czuje się w powietrzu, że przed nami wspaniały czas. Jutro wskakujemy w buty narciarskie i snowboardowe i przejmujemy Złoty Groń. Nie ma przebacz!

5 lutego 2022

Istebna 2022

Po roku przerwy wymuszonym pandemią wracamy, po raz ostatni, do ośrodka wczasowego „Maria” w Istebnej. Spędzamy tam siedem dni, od 6 do 12 lutego 2022.

5 grudnia 2021

Zimowisko w Istebnej 2022 – zapisy

Ruszyły zapisy na zimowisko 2022 w najlepszym miejscu na ziemi – w naszej ukochanej Istebnej!

8 sierpnia 2021

Dzień Czternasty – Sobota 07.08.2021

Po śniadaniu spotykamy się na boisku ostatni raz, aby przeżyć razem wręczanie pamiątkowych dyplomów. Koło 13:00 pożegnaliśmy niektórych, którzy z Korbielowa ruszali z rodzicami na dalszy wypoczynek i władowaliśmy się do autokarów. Dojechaliśmy na dworzec i po uwzględnionym opóźnieniu władowaliśmy się do pociągu. Chwilę po 20:30 zajechaliśmy na Warszawę Centralną. To ostatni, ale jaki piękny dzień!

7 sierpnia 2021

Dzień Trzynasty – Piątek 06.08.2021

Dzisiaj — idylla i lenistwo! Na korytarzu pierwszego piętra powstała wystawa kolaży, które nasza utalentowana młodzież robiła na zajęciach plastycznych podczas obozu. Organizujemy kąpiele w basenie dla relaksu, a po południu ma miejsce długo oczekiwany mecz siatkówki kadry z obozowiczami. Po kolacji — czas na pożegnalną dyskotekę pełną hitów, autorskich połączeń i paru wolnych tańców.

6 sierpnia 2021

Dzień Dwunasty – Czwartek 05.08.2021

Nadszedł dzień wielkiej próby! Dziesięć ostatnich dni nasza młodzież i kadra poświęciła na tworzenie. Dziś to wszystko będzie można zobaczyć na scenie pobliskiej remizy. Wieczorem wszystkie elementy łączą się w jeden, piękny spektakl pełen kolorów i radości. Sprzątać będziemy jutro, bo dziś zasługujemy na laury!

5 sierpnia 2021

Dzień Jedenasty – Środa 04.08.2021

Jedenasty dzień oboza rozpoczynamy od rozgrzewki finałem (i nie tylko!). Jutro premiera! Od śniadania w każdym kącie ośrodka dzieje się coś związanego ze spektaklem, a po południu – pierwsza próba montażu całości „Sindbada”.

4 sierpnia 2021

Dzień Dziesiąty – Wtorek 03.08.2021

W każdym kącie obozu od rana trwają działania w kierunku naszego obozowego spektaklu. Wieczorem – upragnione ognisko, które okazało się być wybitnym spoiwem dla naszego obozu.

3 sierpnia 2021

Dzień Dziewiąty – Poniedziałek 02.08.2021

Udało nam się wejść w obozowy rytm. Cały dzień dajemy z siebie wszystko na zajęciach grupowych i solo. Po południu basen dla relaksu, a wieczorem – bal przebierany „Moda 1000 Mórz”.

2 sierpnia 2021

Dzień Ósmy – Niedziela 01.08.2021

Dzień projektowy! Wszystko dookoła się trzęsie, bo przygotowujemy się do wieczornego koncertu zarządzanego przez P. Misię. Wieczorem wielkie wydarzenie w świetle reflektorów.

1 sierpnia 2021

Dzień Siódmy – Sobota 31.07.2021

Przeddzień koncertu! Półmetek obozu! Cały nasz ośrodek huczy od prób wokalnych. Wieczorem dla chętnych kolejny pokaz filmowy.

31 lipca 2021

Dzień Szósty – Piątek 30.07.2021

Dziś wycieczka! Góra Żar, a później polecieliśmy do Bielska Białej. Po powrocie autokarami do ośrodka i po obiadokolacji wróciliśmy do zajęć, żeby nie stać w miejscu z projektami.

30 lipca 2021

Dzień Piąty – Czwartek 29.07.2021

Od śniadania do kolacji mnóstwo zajęć kierujących się w stronę projektów, a wieczorem zaś pokaz filmowy w klimacie naszego obozu, czyli trzecia część disneyowskiego Aladyna – „Aladyn i Król Złodziei”

29 lipca 2021

Dzień Czwarty – Środa 28.07.2021

Od rana powstają nowe układy taneczne, trenujemy szermierkę, mamy zajęcia integracyjne, uczymy się robić zwierzaki z baloników i projektujemy kostiumy oraz dodatki do spektaklu. Bardzo pracowity dzień zakończony zawsze oczekiwanym występem Aktu VIII.

28 lipca 2021

Dzień Trzeci – Wtorek 27.07.2021

Kolejny dzień i kolejne okazje do spędzenia czasu na zabawie i wspólnej pracy. Po obiedzie kąpiel w basenie! Wieczorem rewia scenek o powstaniu Góry Żar lub Bielsko Białej.

27 lipca 2021

Dzień Drugi – Poniedziałek 26.07.2021

Dzień drugi i już działamy jak dobrze naoliwiona maszyna! Wieczorem integracja całym obozem i dyskoteka pełna dynamiki!

26 lipca 2021

Dzień Pierwszy – Niedziela 25.07.2021

I poszło! Rozpoczęliśmy długo oczekiwany obóz w Korbielowie 2021! Po podróży obiadokolacja, a później obowiązkowe czytanie regulaminu w grupach. Wieczorem – energetyczna integracja całym obozem!

24 lipca 2021

Korbielów 2021

Szesnasty obóz Totalartu spędziliśmy w oblanym słońcem Korbielowie! Na tym obozie 89 osób zreaktywowało spektakl z 2009 roku – „Przygody Sindbada Żeglarza”.

2 lutego 2021

Korbielów 2021 – zapisy

Jedziemy na wakacje! Znów odwiedzimy Korbielów i ośrodek „Pilsko”, w którym bezpiecznie spędzimy dwa tygodnie pełne przygód.

16 grudnia 2020

[ARCHIWUM] Istebna 2021 – zapisy

Ruszyły zapisy na zgrupowanie sportowe w najlepszym miejscu na ziemi – w naszej ukochanej Istebnej!

31 lipca 2020

Dzień Trzynasty – Czwartek 30.07.2020

Od rana da się wyczuć, że to właśnie dziś wieczorem odbędzie się premiera obozowego spektaklu „Dorotka w krainie Oz”. Wszyscy są zmobilizowani i na najwyższym biegu. Cały sprzęt jest gotowy. Rozgrzewamy się finałem, a po śniadaniu zaczynamy próby. Wieczorem godzina fantastycznego spektaklu pełnego piosenek, pięknych strojów i układów tanecznych zachwyca.

30 lipca 2020

Dzień Dwunasty – Środa 29.07.2020

Zazwyczaj gdy nadchodzi dwunasty dzień obozu ma miejsce premiera naszego spektaklu. Na obozie w Korbielowie jednak zmieniliśmy plany w obawie o opady deszczu. W związku z tym cały dzień odbywały się próby przed jutrzejszą premierą.

29 lipca 2020

Dzień Jedenasty – Wtorek 28.07.2020

Spektakl tuż tuż, dlatego w planie na dziś tylko i wyłącznie działania związane z wieczornymi próbami montażowymi. Wchodzimy w fazę ostatecznych przygotowań – następne dni będą pełne pracy.

28 lipca 2020

Dzień Dziesiąty – Poniedziałek 27.07.2020

Cała uwaga przed obiadem poświęcona była naszym młodym aktorom-tancerzom. To właśnie dziś miał miejsce ich pokaz warsztatowy, do którego przygotowywali się w upalnym słońcu od początku naszego obozu. A wieczorem obiecany wcześniej suplement występu Aktu VIII/III.

27 lipca 2020

Dzień Dziewiąty – Niedziela 26.07.2020

Cały dzień prób! Wchodzimy na wyższy bieg i pracujemy w pocie czoła nad pokazem teatru fizycznego i spektakle obozowym. Wieczorem zaś – bal przebierany. Początkowo planowany na trawie przez deszcz został przeniesiony na poddasze.

26 lipca 2020

Dzień Ósmy – Sobota 25.07.2020

Dzień koncertu! Przesunięty z dnia wczorajszego odbył się bez przeszkód właśnie dzisiaj. Wszyscy wypadli fantastycznie. Spektakl i pokaz teatru fizycznego zbliża się wielkimi krokami, więc po koncercie cały ośrodek „Pilsko” huczał od muzyki i tańca. Trenujemy!

25 lipca 2020

Dzień Siódmy – Piątek 24.07.2020

Dzisiejszy koncert przesunęła na jutro słaba pogoda. W tle rozstawiania sprzętu odbywają się muzyczne próby. Słychać nas z daleka.

24 lipca 2020

Dzień Szósty – Czwartek 23.07.2020

Szósty dzień obozu zaczął się apelem po śniadaniu. Cały dzień pracujemy – mają miejsce pierwsze przymiarki do fotografowania animacji filmowej, próby do projektów i spektaklu. Po przerwie poobiedniej kolejna wizyta na basenie, a wieczorem to, co obozowicze lubią najbardziej – pokaz Aktu VIII

23 lipca 2020

Dzień Piąty – Środa 22.07.2020

Zaczyna działać sklepik! Oprócz standardowego dnia ćwiczeń – spacer nad potoczek. Wieczorem – „Jak Pilsko Powstało?”, czyli rewia piosenek/scenek/skeczy/impresji na temat powstania pobliskiego wzgórza.

22 lipca 2020

Dzień Czwarty – Wtorek 21.07.2020

Śniadanie z obowiązkowo mierzoną temperaturą, praca nad projektami, castingi, a wieczorem – dyskoteka integracyjna!

21 lipca 2020

Dzień Trzeci – Poniedziałek 20.07.2020

Trzeci dzień obozu rozpoczął się od obowiązkowej rozgrzewki biegowo/insanitowo/rytmicznej. Po południu zajęcia, pod wieczór basen. Nasi najmłodsi wieczorem oglądają „Czarnoksiężnika z Krainy Oz”.

20 lipca 2020

Dzień Drugi – Niedziela 19.07.2020

Pierwszy dzień obozu minął nam na zajęciach – szermierka, wokal, teatr, improv, plastyka teatralna… Powstają wizytówki i integrujemy się wieczorem w poszczególnych grupach. Jest dobrze!

19 lipca 2020

Jesteśmy w Korbielowie 2020!

Kochani! Znów wiatr górski zawiódł nas do Korbielowa! Trafiliśmy do ośrodka wczasowego „Pilsko”, w którym byliśmy w roku 2017. To tutaj powstał spektakl „Cziczi: Jaszczurka z Karaibów” oraz pokaz teatru tańca „Notatki Niezapomniane”. W tym roku premierę będzie miał tu spektakl „Dorotka w krainie Oz”. Jesteśmy pod jurysdykcją reżimu sanitarnego, co jest dla nas dużą […]

19 lipca 2020

Dzień Pierwszy – Sobota 18.07.2020

Ruszamy przed siebie! Podróżujemy pociągiem, w Żywcu przesiadamy się do autokarów i wczesnym popołudniem lądujemy w ośrodku wczasowym Pilsko. Po obiadokolacji i zasiedleniu – integracja w grupach i całym obozem.

19 lipca 2020

Korbielów 2020

Witaj, Korbielove! Znów trafiliśmy do domu wczasowego „Pilsko” w Korbielowie. Ostatni raz byliśmy tu w 2017 roku ze spektaklem „Cziczi: Jaszczurka z Karaibów”, a w 2020 w góry zawieźliśmy spektakl „Dorotka w krainie Oz”.

7 czerwca 2020

Korbielów 2020 – zapisy

Trwają zapisy na nasz obóz artystyczny w Korbielowie! Gorąco zapraszamy dzieci i młodzież.

3 marca 2020

7 lat dla Frajdy

Dziękujemy wszystkim, którzy nas słuchają, obserwują i lubią.

24 lutego 2020

Kruklanki 2020 – zapisy [ARCHIWUM]

Rozpoczęliśmy zapisy na obóz artystyczny w Pogorzelicy! Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

16 lutego 2020

Dzień Siódmy – Sobota 15.02.2020

Wracamy do Warszawy! Wręczenie dyplomów w Piekiełku, podróż do Wisły, zakupy na podróż i sześć godzin przemiłej podróży. Widzimy się za pół roku podczas wakacji!

15 lutego 2020

Dzień Szósty – Piątek 14.02.2020

Po ostatnim wyjściu na stok i zdaniu sprzętu przygotowujemy się do wieczornego wydarzenia – do balu przebieranego!

14 lutego 2020

Dzień Piąty – Czwartek 13.02.2020

Oprócz standardowego wyjścia na stok i zajęć teatralnych i plastycznych również wieczorem zdobyliśmy Złoty Groń.

13 lutego 2020

Dzień Czwarty – Środa 12.02.2020

Do wczesnego popołudnia jeździmy na Złotym Groniu, a wieczorem – ognisko z kiełbaskami i koncert góralskiej kapeli „Jetelinka”

12 lutego 2020

Dzień Trzeci – Wtorek 11.02.2020

Po raz drugi jesteśmy od rana na stoku. Po południu przygotowujemy się do wieczornego „Mam Talent”, a raczej „Mam Talerz” – pokazu ukrytych talentów naszej młodzieży.

11 lutego 2020

Dzień Drugi – Poniedziałek 10.02.2020

Dziś dzień najtrudniejszy, bo trzeba wypożyczyć sprzęt. Debiutanci podążyli na oślą łączkę, a Ci z narciarskim stażem udali się na średni i duży stok. Po sjeście poobiedniej zajęcia do wyboru: wokal lub plastyka a wieczorem – integracja przy muzyce.

10 lutego 2020

Jesteśmy w Istebnej! (9-15.02.20)

Znów na ferie wyjechaliśmy do Istebnej, gdzie spędzimy siedem dni na jeździe na nartach i desce, na zabawach integracyjnych, zajęciach artystycznych i wspólnej integracji.

10 lutego 2020

Istebna 2020

Jeśli zima i ferie, to do Istebnej! Trzynasty raz lądujemy na miękkim, białym puchu u Pana Włodka w Ośrodku Wypoczynkowym „Maria”.

10 lutego 2020

Dzień Pierwszy – Niedziela 09.02.2020

Nareszcie! Nadszedł ten długo wyczekiwany dzień, w którym wyjeżdżamy na upragnione ziEmowisko! Rok 2020 przyniósł nam zbiórkę, na którą można było nie zaspać – o 6:40.

8 stycznia 2020

Dzień Czternasty – Piątek 31.07.2020

Wiedzieliśmy od samego początku, że nadejdzie ten moment – ostatni dzień obozu i przymus pożegnań. Ale zanim spotkaliśmy się o 12:00 na boisku, to od rana w całym domu wypoczynkowym „Pilsko” huczało jak w ulu. Podróż powrotna minęła nam w oka mgnieniu. Nic dziwnego – całą spędziliśmy za zdobywaniu dedykacji na dyplomach, wspólnym śpiewie, zabawach i rozmowach… Wspaniały to był obóz – trudny, przyjemny, pełen pracy i oczekiwań. Warto było.

2 listopada 2019

Zimowisko w Istebnej 2020 – zapisy

Ruszyły zapisy na zimowisko w najlepszym miejscu na ziemi – w naszej ukochanej Istebnej!

21 lipca 2019

Półkolonie w Młynie Gostomia

Zapraszamy po raz trzeci na półkolonie artystyczne do Młyna Gostomia (okolice Nowego Miasta nad Pilicą). W programie zajęcia artystyczne, spływ kajakiem oraz ognisko!

19 lipca 2019

Dzień Czternasty – Czwartek 18.07.2019

Ledwo się zadomowiliśmy, a już trzeba odjeżdżać… Ostatnie spojrzenie w stronę pawilonu i ruszamy do Kołobrzegu. Tam wsiadamy do pociągu i ruszamy w ośmiogodzinną podróż do Warszawy, do której przyjechaliśmy z ponad godzinnym opóźnieniem. Taki to koniec obozu w Pogorzelicy 2019.

18 lipca 2019

Dzień Trzynasty – Środa 17.07.2019

Ostatni prawdziwy dzień obozu! Po śniadaniu mecz kadry z obozowiczami. Po meczu – wyjście na plażę, po kąpieli – rozdanie dyplomów, nagrywanie dronem na plaży i dyskoteka kończąca.

17 lipca 2019

Dzień Dwunasty – Wtorek 16.07.2019

To już dziś! Dzień, na który czekał cały nasz obóz. Premiera „Małej Syreny” – spektaklu obozowego, którego po latach możemy zagrać ponownie w miejscu prapremiery.

16 lipca 2019

Dzień Jedenasty – Poniedziałek 15.07.2019

Napięcie wisi w powietrzu. To już jutro – premiera „Małej Syreny”, czyli projektu teatralnego Pani Ewy. Cały dzień poświęcony jest na próbę montażową.

15 lipca 2019

Dzień Dziesiąty – Niedziela 14.07.2019

Ruszamy prawie całym obozem na plażę i cieszymy się słońcem. Cały dzień przygotowujemy się do wieczornego pokazu teatru fizycznego „PortreTY”.

14 lipca 2019

Dzień Dziewiąty – Sobota 13.07.2019

Dziś wieczorem – bal przebierany! Temat – na morza dnie. Wszyscy przebrali się za morską florę i faunę oraz przedmioty, które można znaleźć na dnie morza.

13 lipca 2019

Dzień Ósmy – Piątek 12.07.2019

Od świtu do zmierzchu słychać dźwięki muzyki spod dużego namiotu, To jasne – dziś maił miejsce koncert, do którego od początku obozu przygotowywali się nasi podopieczni.

12 lipca 2019

Dzień Siódmy – Czwartek 11.07.2019

Prawie cały dzisiejszy dzień poświęcony jest jutrzejszemu koncertowi. Cały Komandor huczy od zajęć i ćwiczeń. Wieczorem – koncert BigBandu dla Frajdy kierowanego przez P. Tomka.

11 lipca 2019

Dzień Szósty – Środa 10.07.2019

Dziś wycieczka! Park Wieloryba i rewalski deptak, gdzie spędzimy dwie godziny na jedzeniu i poszukiwaniu rozmaitych atrakcji jak bańki mydlane, wakacyjne koszulki i pluszaki czy taras widokowy.

10 lipca 2019

Dzień Piąty – Wtorek 09.07.2019

Po całym dniu zajęć zza pawilonu dobiega do nas zapach świeżo palonego drewna. To ognisko! Specjalnie dla nas.

9 lipca 2019

Dzień Czwarty – Poniedziałek 08.07.2019

Od rana pracujemy nad projektami. Pogoda ciut się poprawiła, więc parę razy wyszliśmy do miasta. A wieczorem – scenki o powstaniu Pogorzelicy.

8 lipca 2019

Dzień Trzeci – Niedziela 07.07.2019

Pogoda dalej daje się we znaki, ale ćwiczymy zawzięcie do projektów i tworzymy wizytówki. Wieczorem prezentuje się Akt VIII!

7 lipca 2019

Dzień Drugi – Sobota 06.07.2019

Deszczowy dzień – co robić więc? Castingi do projektów, pierwsze próby wokalne i zajęcia improv, a wieczorem – integracja całym obozem przy światłach i muzyce.

7 lipca 2019

Dzień Pierwszy – Piątek 05.07.2019

Zbiórka o 6:00 na Dworcu Centralnym! Przyjazd do ośrodka Komandor, zakwaterunek, integracja w grupach i obiadokolacja. A wieczorem – integracja całym obozem na plaży!

7 lipca 2019

Jesteśmy w Pogorzelicy!

Jesteśmy w Pogorzelicy po raz piąty! Mamy w planach mnóstwo atrakcji – śledź nasze postępy i przygotowania do spektakli i projektów!

7 lipca 2019

Pogorzelica 2019

Piąty obóz w Pogorzelicy odbywa się w terminie 5-18 lipca w ośrodku Komandor na ulicy Kapitańskiej 2. Reaktywujemy „Małą Syrenę”!

2 lutego 2019

Dzień Siódmy – Sobota 02.02.2019

Wracamy do Warszawy! Dyplomy rozdane, pakujemy się do autokaru i przesiadamy się w pociąg na stacji Wisła Uzdrowisko. Po sześciu godzinach wspólnej podróży – jesteśmy w Warszawie. Widzimy się w wakacje!

1 lutego 2019

Dzień Szósty – Piątek 01.02.2019

Ostatni dzień na stoku! Dziś pożegnaliśmy się ze Złotym Groniem jeżdżąc po stoku i zajadając słodkości w barze. Wieczorem – bal przebierany!

31 stycznia 2019

Dzień Piąty – Czwartek 31.01.2019

Piękna pogoda zagnała nas dziś na stok dwa razy – rano i wieczorem! A do tego po południu warsztaty plastyczne z Panią Ewą z tworzenia kartek pop-up.

31 stycznia 2019

Dzień Czwarty – Środa 30.01.2019

Od rana nagrywamy dronem wszystkie nasze poczynania! Jeździmy na stoku, podróżujemy kuligiem, śpiewamy z kapelą Jetelinka i smażymy kiełbaski na kolację.

29 stycznia 2019

Dzień Trzeci – Wtorek 29.01.2019

Rano – stok, po południu – improv, a wieczorem – obozowe „Mam Talent” („Mam Talerz”) , gdzie obozowicze (i nie tylko) mogą zaprezentować swoje talenta!

28 stycznia 2019

Dzień Drugi – Poniedziałek 28.01.2019

Pierwszy dzień na stoku! Zajęcia wokalne! Integracja muzyczna! Wszystko, co najlepsze.

28 stycznia 2019

Jesteśmy w Istebnej ’19!

Piękna pogoda, śnieg, narty i wypoczynek. Znów jesteśmy w Istebnej! Zobacz galerię zdjęć i wideorelacje na żywo!

28 stycznia 2019

Istebna 2019

Fenomenalna pogoda, piękne uśmiechy i wielkie nadzieje – rok 2019 to rok dwunastego zimowiska w Istebnej! Znów wróciliśmy do ośrodka Maria zarządzanego przez Pana Włodzimierza, gdzie czujemy się jak w domu.

28 stycznia 2019

Dzień Pierwszy – Niedziela 27.01.2019

Pierwszy dzień naszego zimowiska w Istebnej! Podróż pociągiem i busem, rozlokowanie po domkach, obiad, zabawa w śniegu, kolacja i integracja.

22 stycznia 2019

Zapisy na obóz w Pogorzelicy – rozpoczęte

Rozpoczęliśmy zapisy na obóz artystyczny w Pogorzelicy! Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

13 grudnia 2018

Spotkanie Poobozowe ’18

24 listopada 2018 roku odbyło się spotkanie poobozowe, na którym zaprezentowaliśmy rejestracje dwóch projektów – „Noego i Gigantów” oraz „Burzy – Rapsodii o Pięciu Żywiołach”.

13 września 2018

Istebna 2019 – zapisy

Rozpoczęły się zapisy na kolejny obóz zimowy w Istebnej. Gorąco zapraszamy dzieci i młodzież na wspólny wypad w góry w terminie 27 stycznia – 2 lutego 2019 roku!

10 sierpnia 2018

Dzień Piąty – Piątek 10.08.2018

Dziś premiera spektaklu „W Wierszykarni” nad którym młodzi aktorzy pracowali cały tydzień. Nie zabrakło również odpoczynku w postaci polewania oraz pokazu zdjęć na zakończenie naszych półkolonii.

9 sierpnia 2018

Dzień Czwarty – Czwartek 09.08.2018

Spływamy kajakami! Pogoda nam dopisuje, więc spływ nam się przyjemnie przedłuża. Po powrocie do młyna wracamy do prac nad naszym spektaklem, bo już następnego dnia – premiera!

8 sierpnia 2018

Dzień Trzeci – Środa 08.08.2018

Środek półkolonii! Spektakl już przyjmuje swoją ostateczną formę, upał doskwiera, więc polewamy się wodą i spędzamy całkiem sporo czasu na dworze.

7 sierpnia 2018

Dzień Drugi – Wtorek 07.08.2018

Drugi dzień półkolonii to praca nad spektaklem, ochładzanie się wodą z kärchera i warsztaty z szermierki prowadzone przez Pana Staszka. A na zakończenie dnia – fresbee!

6 sierpnia 2018

Dzień Pierwszy – Poniedziałek 06.08.2018

Pierwszy dzień naszych półkolonii minął na integracji i przymiarkach do spektaklu „W Wierszykarni”. Poznajemy się, poznajemy swoje teksty, trenujemy na bum-rurkach i cieszymy się piękną pogodą!

6 sierpnia 2018

Gostomia 2018

Półkolonie w Gostomii już na stałe wpisały się w ofertę Totalartu. Zobaczcie jak bawiliśmy się podczas drugiej wizyty w Młynie Gostomia!

30 lipca 2018

Dzień Czternasty – Niedziela 29.07.2018

To koniec naszego obozu! Ostatnie śniadanie, pakowanie się, podróż autokarem do Giżycka, chwila czasu wolnego i do pociągu! Podróż mija nam szybko i bez problemów. Na Warszawę Centralną zajeżdżamy z 25 minutami opóźnienia. Widzimy się za rok! 🙂

29 lipca 2018

Dzień Trzynasty – Sobota 28.07.2018

Ostatni, pełnoprawny dzień w ośrodku „Jakub” wypełniony słońcem! Plażowanie, mecz siatkówki i piłki nożnej, wjazd na ostro, rozdanie dyplomów i parodie kadry. Jutro wracamy!

28 lipca 2018

Dzień Dwunasty – Piątek 27.07.2018

Premiera spektaklu obozowego „Noe i Giganci” to moment kulminacyjny naszego obozu. Cały dzień prób w pośpiechu i z problemami technicznymi kończy się bezbłędnym i pięknym wydarzeniem oklaskiwanym cały wieczór.

27 lipca 2018

Dzień Jedenasty – Czwartek 26.07.2018

Od rana – próby. Oprócz prób, przymierzania kostiumów, tworzenia Nefilima i kolejnych gadżetów, trenowania finału i zdzierania gardeł przy śpiewaniu finału mamy czas także na wypoczynek – wędrówki do sklepu i plażowanie.

26 lipca 2018

Dzień Dziesiąty – Środa 25.07.2018

Dziś premiera! „Burza – Rapsodia Pięciu Żywiołów” rusza punktualnie o 21:20. Cały dzień prób przywiódł nas właśnie do tego pamiętnego momentu.

25 lipca 2018

Dzień Dziewiąty – Wtorek 24.07.2018

Próbujemy, próbujemy i jeszcze raz próbujemy! Ostatnia faza prób do spektaklu „Burza – Rapsodia Pięciu Żywiołów”. Powstają kolejne sceny „Noego” i nagrywamy projekt filmowy!

24 lipca 2018

Dzień Ósmy – Poniedziałek 23.07.2018

Dzień prób do projektu fizycznego i teatralnego zakończył się pokazem „Księcia Egiptu” z 1998 roku.

23 lipca 2018

Dzień Siódmy – Niedziela 22.07.2018

Dziś cały dzień jest poświęcony na jedno z najważniejszych wydarzeń obozowych – koncertu kierowanego przez P. Misię. Więc próby, plażowanie, znowu próby, a wieczorem – fenomenalny występ i fantastyczna energia!

22 lipca 2018

Dzień Szósty – Sobota 21.07.2018

Cały dzień prób i fantastyczna pogoda, która po obiedzie wygoniła nas nad jezioro. Wieczorem bal przebierańców „na pustyni i w oazie”!

21 lipca 2018

Dzień Piąty – Piątek 20.07.2018

Poranek pochmurny, więc od rana tłuczemy projekty. Po smacznym obiedzie i wędrówce całym obozem do miasteczka – plażujemy, a wieczorem – smażymy kiełbaski na ognisku i cieszymy się swoim towarzystwem.

20 lipca 2018

Dzień Czwarty – Czwartek 19.07.2018

Od rana – piękne słońce. Cały dzień zajęć kończy się długą wizytą nad jeziorem, kąpielą i zabawą na plaży, a wieczorem – pokaz improwizacji w wykonaniu połowy Aktu VIII!

19 lipca 2018

Dzień Trzeci – Środa 18.07.2018

Dzień wycieczki i bezchmurna, słoneczna pogoda! Mamy rejs statkiem i zwiedzamy Twierdzę Boyen, a po zwiedzaniu – czas wolny w Giżycku. Po obiadokolacji projekt rusza z próbą i pierwszy raz bawimy się na plaży. Ale dzień!

18 lipca 2018

Dzień Drugi – Wtorek 17.07.2018

Pierwszy, pełnoprawny dzień obozu. Zajęcia integracyjne w grupach, pierwsze tury zajęć do wyboru i dla konkretnych grup, spotkanie z kadrą, omawianie planów na najbliższe dwa tygodnie. A po kolacji – integral obozem i dyskatieka wieka! I cały dzień deszcz…

17 lipca 2018

Dzień Pierwszy – Poniedziałek 16.07.2018

Wystartowaliśmy z obozem! Odprawa na dworcu, o 11:10 – odjazd! Dojeżdżamy do Giżycka w deszczu, pakujemy się do autokarów i w mgnieniu oka jesteśmy w Kruklankach. Do wieczora obiadokolacja, podpisywanie regulaminów i integracja całym obozem. Ruszyliśmy z kopyta!

16 lipca 2018

Jesteśmy w Kruklankach!

Już po raz ósmy jesteśmy w Kruklankach! Jest cudnie, obejrzyjcie zdjęcia!

16 lipca 2018

Kruklanki 2018

Po trzech latach przerwy wróciliśmy do naszych ukochanych Kruklanek! Jesteśmy w ośrodku „Jakub” ulokowanym tuż przy mazurskim jeziorze Gołdapiwo! Czternaście dni obozu podczas którego powstał spektakl „Noe” i projekt taneczny.

27 czerwca 2018

Półkolonie w Młynie Gostomia

Zapraszamy po raz drugi na półkolonie artystyczne do Młyna Gostomia (okolice Nowego Miasta nad Pilicą). W programie zajęcia artystyczne, spływ kajakiem oraz ognisko!

8 lutego 2018

A.D.A.M.M. ruszył w tournée!

„A.D.A.M.M” Manufaktury Snów rusza w trasę. Spektakl będzie można zobaczyć w Żabiej Woli, Pruszkowie, Starej Iwicznej i Warszawie!

8 lutego 2018

Zapisy na wakacje 2018!

Rozpoczęliśmy zapisy na obóz wakacyjny w naszych ukochanych Kruklankach. Zapraszamy dzieci i młodzież na dwa tygodnie (16-29 lipca) wspólnej zabawy!

27 stycznia 2018

Dzień Siódmy – Sobota 27.01.2018

Ostatni dzień zimowiska. Od rana pakowanie, przed południem rozdanie pamiątkowych dyplomów i wspólne zdjęcia. Przed wejściem do pociągu obowiązkowe wejście do sklepu. Podróż mija nam przyjemnie, a o 19:54 zajeżdżamy na Warszawę Centralną. Do zobaczenia za rok!

27 stycznia 2018

Dzień Szósty – Piątek 26.01.2018

Ostatni dzień na nartach i transmisja live trwająca prawie półtorej godziny! Po obiedzie wystawa i głosowanie na najlepszy plakat nArt obozu oraz mini „Mam Talent” z krótkim pokazem impro na zakończenie. Wieczorem – bal przebierany!

26 stycznia 2018

Dzień Piąty – Czwartek 25.01.2018

Piękna pogoda na narty, po południu projektowanie plakatu nArt obozu z Panem Adrianem. Wieczorem pizza i – dla chętnych – wyjście na stok po raz drugi.

24 stycznia 2018

Dzień Czwarty – Środa 24.01.2018

Poranna jazda na Złotym Groniu, warsztaty impro, a wieczorem ognisko i godzinka jazdy na puściutkim, oświetlonym latarniami stoku.

24 stycznia 2018

Jesteśmy w Istebnej ’18!

Zapraszamy do sprawdzenia relacji na żywo i zdjęć z naszego jedenastego zimowiska w Istebnej!

23 stycznia 2018

Dzień Trzeci – Wtorek 23.01.2018

Drugi dzień jazdy na nartach w fantastycznych warunkach. Po obiedzie warsztaty kreatywne i wokal odpowiednio z Panem Adrianem i Panią Misią. A po kolacji – mini-koncert kapeli góralskiej Jetelinka.

22 stycznia 2018

Dzień Drugi – Poniedziałek 22.01.2018

Pierwszy dzień na stoku! Szusujemy przy fantastycznych warunkach i bezchmurnym niebie. Po obiedzie wielka bitwa na śnieżki, a wieczorem – integrująca dyskoteka.

21 stycznia 2018

Dzień Pierwszy – Niedziela 21.01.2018

Zbiórka o 5:50, jazda bezprzedziałowcem i szybka przesiadka w Wiśle do autokaru. Cały czas nagrywamy relacje live na Facebooka! W ośrodku Maria szybkie rozlokowanie, obiad, cisza poobiednia, podpisywanie regulaminu, kolacja i integracja!

21 stycznia 2018

Istebna 2018

Jesteśmy po raz jedenasty w Istebnej!

30 października 2017

Istebna 2018 – zapisy

Rozpoczęły się zapisy na kolejny obóz zimowy w Istebnej. Gorąco zapraszamy dzieci i młodzież na wspólny wypad w góry w terminie 21-27 stycznia 2018 roku!

11 sierpnia 2017

Dzień Piąty – Piątek 11.08.2017

Dziś premiera! Cały dzień prób, z przerwą na ochłodzenie się wodą z kärchera, kończymy spektaklem „Mój Azyl”. Po spektaklu pokaz zdjęć, poczęstunek i pożegnania. To już ostatni dzień.

10 sierpnia 2017

Dzień Czwarty – Czwartek 10.08.2017

Już jutro premiera! Wnętrze młyna zamienia się w scenę z prawdziwego zdarzenia – rozstawiane jest nagłośnienie i oświetlenie, podwieszane są dekoracje. Jutro – wielki dzień.

9 sierpnia 2017

Dzień Trzeci – Środa 09.08.2017

Trwają próby do piątkowego występu. Stawiane są kolejne sceny, aktorzy wkuwają tekst. Na koniec dnia, dla chętnych wykład o muzyce u Pana Tomka lub podstawy szermierki z Panem Ziemowitem.

9 sierpnia 2017

Gostomia 2017

Pierwsze półkolonie w historii naszych obozów odbyły się w Młynie Gostomia obok Nowego Miasta nad Pilicą. Przez pięć dni pracowaliśmy nad spektaklem „Mój Azyl”.

9 sierpnia 2017

Półkolonie w Gostomii właśnie trwają!

Półkolonie w Młynie Gostomia trwają w najlepsze! Sprawdź jak bawią się nasze dzieciaki na pierwszych półkoloniach w naszej długiej historii obozowej.

8 sierpnia 2017

Dzień Drugi – Wtorek 08.08.2017

Oprócz prób do naszego spektaklu mamy dziś spływ kajakami w dół Pilicy! Dwie godziny spływu minęły nam na rozmowach, wyścigach i cieszeniem się piękną, choć wietrzną, pogodą.

7 sierpnia 2017

Dzień Pierwszy – Poniedziałek 07.08.2017

Pierwszy dzień jak zawsze mija nam na integracji i wprowadzeniu w plan na następny tydzień. Przymierzamy się do pierwszych prób „Mojego Azylu” – spektaklu kończącego nasze pierwsze półkolonie.

3 sierpnia 2017

Dzień Czternasty – Poniedziałek 31.07.2017

Ostatni dzień obozu. Pakowanie walizek i obozowej przyczepy, wejście do autokarów i jazda do Bielska-Białej. Tam wsiadamy w wagon numer 10 (cały dla nas), okupujemy wszystkie przedziały i na 17:31 dojeżdżamy do Warszawy. Trudno się pożegnać, ale pociesza nas myśl, że za rok (lub za pół!) znów się zobaczymy!

31 lipca 2017

Dzień Trzynasty – Niedziela 30.07.2017

Ostatni, pełnoprawny dzień mija nam na lenistwie. Oddajemy kostiumy i cieszymy się swoim towarzystwem. Po południu mecz AC Cibondaneiros i FC Qkistan z cheerleaderkami i komentarzem na żywo, a wieczorem – ostatnia, wspólna dyskoteka.

30 lipca 2017

Dzień Dwunasty – Sobota 29.07.2017

Premiera „Cziczi – Jaszczurki z Karaibów”! Cały dzień próbowania, przymierzania kostiumów, szykowania dekoracji i rozstawiania sprzętu zakończony został pięknym spektaklem w wykonaniu wszystkich obozowiczów.

29 lipca 2017

Dzień Jedenasty – Piątek 28.07.2017

Spektakl „Notatki Niezapomniane”, czyli projekt teatru fizycznego, ma dziś swoją premierę! Deszcz nie przeszkodził nam w próbach i w rozstawianiu sprzętu i punktualnie o 21:02 zorganizowaliśmy teatralną ucztę dla oka i ucha. Jutro – „Cziczi”!

28 lipca 2017

Dzień Dziesiąty – Czwartek 27.07.2017

Wypoczynek pomieszany z pracą. Odwiedzamy pobliski wodospad, wędrujemy do sklepu. Przygotowania do projektów trwają w najlepsze. Wieczorem – pierwsza próba montażowa do „Jaszczurki z Karaibów”, a jutro – projekt taneczny!

27 lipca 2017

Dzień Dziewiąty – Środa 26.07.2017

Próbujemy od rana do nocy! W przerwie, po obiedzie – kąpiel w basenie, a wieczorem – pokaz filmowy disney’owskiej Vaiany. Niedługo projekty!

26 lipca 2017

Dzień Ósmy – Wtorek 25.07.2017

Pierwszy projekt obozowy – koncert! Cały dzień prób i rozstawianie sprzętu opłaciło się, bo za sobą mamy jeden z najlepszych koncertów w historii naszych obozów.

25 lipca 2017

Dzień Siódmy – Poniedziałek 24.07.2017

Wycieczka! Odwiedzamy górę Żar, na którą wjeżdżamy kolejką. Tam dwie godziny wolnego – jemy, pijemy, korzystamy z mini-kolejki, bawimy się helem. Poźniej do Bielska-Białej, gdzie przyjmuje nas Studio Filmów Rysunkowych – kilka godzin mija nam jak mrugnięcie okiem!

24 lipca 2017

Dzień Szósty – Niedziela 23.07.2017

Niedzielny czas minął nam na próbach do spektaklu i projektów (tanecznego i wokalnego). Wieczorem kiełbaski z ogniska i występ grupy improv Akt VIII!

23 lipca 2017

Dzień Piąty – Sobota 22.07.2017

Piąty dzień obozu minął nam na przygotowaniach do spektakli – montujemy układy, tworzymy animacje, uczymy się piosenki finałowej. Wieczorem sala dyskotekowa wypełnia się Szalonymi Szczęśliwcami – bal przebierany rusza!

21 lipca 2017

Dzień Czwarty – Piątek 21.07.2017

Cały dzień minął nam na pracy nad projektami. Znalazło się też trochę czasu, żeby spędzić ze sobą kilka chwil. Wieczorem prezentujemy legendy o powstaniu Korbielowa!

21 lipca 2017

Dzień Trzeci – Czwartek 20.07.2017

Cały dzień prób, ćwiczeń, wędrówek do sklepu, sportu i zabaw integracyjnych zakończyliśmy pokazem „Lilo i Sticha”. Wzruszyliśmy się i uśmialiśmy!

20 lipca 2017

Dzień Drugi – Środa 19.07.2017

Ruszyły pierwsze zajęcia! Od razu zaczynamy pracę nad spektaklem i projektem tanecznym. Zażywamy kąpieli w basenie, ucinamy sobie przechadzkę do sklepu, a wieczorem – dyskoteka!

18 lipca 2017

Dzień Pierwszy – Wtorek 18.07.2017

Zbiórka o 7:40! Pierwszy dzień obozu minął nam na szybkim dojeździe do Korbielowa, rozstawieniu się w ośrodku „Pilsko” na trzech piętrach, czytaniu regulaminów oraz integracji grupami i całym obozem. Jesteśmy gotowi na górskie przygody!

18 lipca 2017

Jesteśmy w Korbielowie!

Po dziewięciu latach wróciliśmy w góry! Jesteśmy w ośrodku „Pilsko” w Korbielowie, w którym będziemy od 18 do 31 lipca. Zobaczcie, jak się bawimy!

18 lipca 2017

Korbielów 2017

Góry! Po dziewięciu latach przerwy wróciliśmy w góry. Pierwszy raz jesteśmy w OW „Pilsko” w Korbielowie. Powstaje spektakl „Cziczi – Jaszczurka z Karaibów” z animacjami poklatkowymi i projekt taneczny! Jest nas osiemdziesiątka czwórka, więc bijemy rekordy!

9 maja 2017

Półkolonie w Młynie Gostomia

Zapraszamy na półkolonie artystyczne do Młyna Gostomia (okolice Nowego Miasta nad Pilicą). W programie zajęcia artystyczne, spływ kajakiem, ognisko i bal przebierany!

2 marca 2017

Zapisy na wakacje 2017!

Rozpoczęliśmy zapisy na wakacyjny obóz artystyczny w Korbielowie! Zapraszamy dzieci (od 8 roku życia) i młodzież.

2 marca 2017

Dzień Siódmy – Sobota 18.02.2017

Ostatni dzień zimowiska. Rozdanie dyplomów, krótkie dopakowywanie bagaży i przejażdżka autokarem do Wisły. Tam godzinka czasu wolnego wypełniona zakupami i oczekiwaniem na wejście do pociągu. Podróż mija nam szybko przy graniu w gry towarzyskie, zbieraniu dedykacji do dyplomów i rozmowach. Do zobaczenia za rok!

18 lutego 2017

Dzień Szósty – Piątek 17.02.2017

Większość wytrwale korzysta do końca z możliwości jeżdżenia po stoku. Oddajemy sprzęt, pamiątkowa fotka z obsługą wypożyczalni i wracamy do ośrodka. Podczas popołudniowych zajęć wszyscy malują buzie w finezyjne charakteryzacje. Na kolację wyczekiwana pizza. Pożegnalna dyskoteka pełna przebierańców, znanych układów tanecznych a nawet wzruszeń.

17 lutego 2017

Dzień Piąty – Czwartek 16.02.2017

Jak co rano – stok przy niezmiennie pięknej pogodzie. Po południu zajęcia z improwizacji i ze śpiewu, a wieczorem – scenki „Atrakcje turystyczne w zimowej krainie”.

15 lutego 2017

Dzień Czwarty – Środa 15.02.2017

Kolejny dzień na stoku, przy doskonałej pogodzie. Po południu zajęcia grafiki z Panem Adriaaanem, a wieczorem koncert kapeli góralskiej Jetelinka i ognisko!

14 lutego 2017

Dzień Trzeci – Wtorek 14.02.2017

Rano stok, po południu pokaz filmów Chaplina a wieczorem, po spaghetti na kolację, ponowne wyjście na Złoty Groń. Pusto! Tylko my, narty i śnieg. I Walentynki!

14 lutego 2017

Dzień Drugi – Poniedziałek 13.02.2017

Pierwszy dzień jazdy na nartach i snowboardzie. Piękna pogoda, idealna do jazdy. Nowicjusze się uczą, stare wygi śmigają, a Ci co nie jeżdżą – siedzą w barze. Po obiedzie zajęcia wokalne, a po kolacji – dyskoteka integracyjna!

13 lutego 2017

Jesteśmy w Istebnej (02.12-18)!

Jesteśmy w Istebnej! Zobacz relację zdjęciową i poczuj razem z nami tchnienie prawdziwej zimy ?

13 lutego 2017

Dzień Pierwszy – Niedziela 12.02.2017

Zbiórka o 5:50 na Dworcu Centralnym. Pięciogodzinna podróż pociągiem, przesiadka w autobus, krótka wizyta w sklepie i jesteśmy w Istebnej! Obiad, wizyta na Złotym Groniu, kolacja i wieczorna integracja. Jutro śmigamy na stoku!

12 lutego 2017

Istebna 2017

Jedenaste zimowisko po raz dziesiąty spędzamy w naszej ukochanej Istebnej. Jest nas rekordowo – razem z kadrą jest nas trzydzieści dwie osoby! Stęskniliśmy się za naszą ukochaną Marią.

25 stycznia 2017

MiłośćKropka.pl

Piosenka autorstwa Big Bandu stała się motywem przewodnim nowego serialu telewizji Stopklatka TV!

15 stycznia 2017

Big Band w Cafe Emilia w Nakle.

Wielu miłośników muzyki rozrywkowej i jazzowej przybyło w sobotni wieczór 14 stycznia na koncert naszego Big Bandu, który odbył się w restauracji Cafe Emilia w Nakle.

1 listopada 2016

Istebna 2017 – zapisy

Rozpoczynamy zapisy na zimowisko w Istebnej, 12 – 18 lutego 2017 roku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i obejrzenia zdjęć z poprzedniego zimowiska!

13 września 2016

Koncert leśny w Magdalence

18 września 2016 roku (niedziela) o godzinie 18:00 koncert leśny w Magdalence w wykonaniu Big Bandu dla Frajdy na Górkach Piaskowych w Magdalence.

12 sierpnia 2016

Dzień Czternasty – Środa 03.08.2016

Bladym świtem wychodzimy na wschód słońca. Po śniadaniu opuszczamy domki i idziemy pożegnać się z morzem i pogorzelickim deptakiem. W Kołobrzegu szybko wsiadamy do pociągu i równie szybko docieramy do Warszawy. Szybko minął ten dzień, ostatni w historii obozu w Pogorzelicy 2016.

12 sierpnia 2016

Dzień Trzynasty – Wtorek 02.08.2016

Przedostatni dzień obozu. Ostatni raz idziemy zażyć nadmorskiej kąpieli, młodzież robi sobie wspólne, pamiątkowe zdjęcia. Przed i po kolacji – zakończenie obozu. Pamiątkowe dyplomy, oficjalne przemówienie Kapitana, parodie kadry i wychowanków. Wieczorem – dyskoteka. Bawimy się przy klasykach i piosenkach z tegorocznego obozu. Jutro – ostatni dzień.

12 sierpnia 2016

Dzień Dwunasty – Poniedziałek 01.08.2016

Od rana próby do wieczornego spektaklu. Wszyscy uwijają się jak w mrowisku, bo już wieczorem – długo wyczekiwana premiera! Najstarsze chłopaki pomagają Panu Tomkowi w dopinaniu sprzętu, kończą się renderingi projektów filmowych. Wszyscy rozgrzani i gotowi do spektaklu.

1 sierpnia 2016

Dzień Jedenasty – Niedziela 31.07.2016

Zwariowany dzień, bo to przecież dzień przedpremierowy. Szaleństwo prób i rozstawiania sprzętu oświetleniowego i nagłośnieniowego. Wszyscy pracują tylko w jednym celu – żeby jutrzejszy spektakl wyszedł jak najlepiej. Ćwiczone są sceny mówione, taneczne, wokalne, a nawet multimedialne. Spektakl zapowiada się niezwykle ciekawie.

1 sierpnia 2016

Dzień Dziesiąty – Sobota 30.07.2016

Coraz bliżej do spektaklu! Cały obóz trenuje w różnych miejscach ośrodka Komandor, aby wszystko wyszło jak najlepiej. Po raz pierwszy cały obóz zebrał się, aby razem zatańczyć i zaśpiewać piosenkę finałową. Jednak dziś najważniejszy jest projekt taneczny, do którego to młodzież przygotowywała się w pocie czoła.

30 lipca 2016

Dzień Dziewiąty – Piątek 29.07.2016

Kolejny dzień zakończony artystycznym sznytem. Wieczorem obozowicze bawili się na balu przebierańców do muzyki naszego DJa, przebrani w stroje własnego pomysłu oraz wykonania. Tematyka balu: Czas. Odwiedzili nas Bogowie, superbohaterowie, podróżnicy w czasie, zegary, kukułki, przeszłość, teraźniejszość, przyszłość, celebryci oraz sam CZAS. Nad wszystkim czuwał zaś najsłynniejszy z podróżników czasu, Marty McFly.

29 lipca 2016

Dzień Ósmy – Czwartek 28.07.2016

Cały obóz trenuje do wieczornego koncertu. W domkach, na stołówce, na boiskach, a tym bardziej na głównej sali słychać wokalistów przygotowujących się do swoich występów. Na scenie pokazują się soliści, duety, całe grupy, a nawet kadra!

28 lipca 2016

Dzień Siódmy – Środa 27.07.2016

Plaża i coraz intensywniejsze próby do projektów. Wieczorem mały deszcz, który nie przeszkodził nam jednak w rozpaleniu ogniska.

27 lipca 2016

Dzień Szósty – Wtorek 26.07.2016

Cały dzień pracy nad spektaklem i projektem, pełen zajęć i warsztatów zakończył się zaproszeniem na ognisko obozu z Krakowa, na którym to członkowie grupy Łups Improv wykonali spektakl improwizowany z udziałem publiczności. Co to był za wieczór!

26 lipca 2016

Dzień Piąty – Poniedziałek 25.07.2016

Wycieczka! Cały dzień podróżujemy po okolicy kolejką wąskotorową w poszukiwaniu wrażeń. Odwiedzamy Trzęsacz, deptak oraz latarnie morską i motylarnię w Niechorzu. Wieczorem, jak zawsze, pracujemy nad projektami.

25 lipca 2016

Dzień Czwarty – Niedziela 24.07.2016

Niedziela, czyli odpoczynek. Wyjście do kościoła, plażowanie, zakupy. Po obiedzie kolejne tury zajęć do wyboru i praca nad projektami. Ogólny odpoczynek przed długa wycieczką w poniedziałek.

24 lipca 2016

Dzień Trzeci – Sobota 23.07.2016

Szermierka z Ziemkiem, gra w zbijaka z Damianem vel Qkim, improwizacje teatralne z Panem Marcinem, śpiewy z Panią Agnieszką vel Misią, kończenie sówek z Panią Iwonką, rysowanie karykatur z Panią Olą, praca nad dramaturgią spektaklu obozowego z Panią Ewą, choreografia do spektaklu z tancerzami, Kasią i Kubą. Ufff, nawet trudno wszystko wymienić. Wieczorem wszyscy cieszymy się swoim towarzystwem.

23 lipca 2016

Dzień Drugi – Piątek 22.07.2016

Pierwsza rozgrzewka, długie plażowanie, zajęcia dodatkowe i projekty, a wieczorem integracja całym obozem i dyskoteka!

22 lipca 2016

Dzień Pierwszy – Czwartek 21.07.2016

Pierwszy dzień naszego obozu w Pogorzelicy. Poranna zbiórka, 8 godzin jazdy pociągiem, szybka przechadzka na molo w Kołobrzegu, zasiedlenie OW Komandor, obiadokolacja, regulamin i integracja. Przed nami 10 dni pełne pracy i rozrywki!

22 lipca 2016

Jesteśmy w Pogorzelicy!

Nasz 11 obóz po raz czwarty spędzamy w Pogorzelicy, w zaufanym ośrodku wypoczynkowym 'Komandor’ na ulicy Sołdka 2. Zobacz relację zdjęciową!

22 lipca 2016

Pogorzelica 2016

Nasz 11 obóz po raz czwarty spędzamy w Pogorzelicy, w zaufanym ośrodku wypoczynkowym 'Komandor’ na ulicy Sołdka 2. Pracujemy nad spektaklem, koncertem, filmem i projektem tanecznym, a nasza kadra, oprócz żelaznej klasyki, dorobiła się kilku nowych członków!

6 maja 2016

Big Band dla Frajdy – terminy koncertów

Zespół rusza w trasę! Zobacz gdzie i kiedy będzie można zobaczyć Big Bandę.

14 marca 2016

Big Band w Ojcowiźnie

Big Band dla Frajdy zagrał na Ogólnopolskiej Konferencji Sołtysów w restauracji Oycowizna w Magdalence.

8 marca 2016

Big Band zagrał w Klubie Ósemka

Po raz kolejny Big Band dla Frajdy zagrał w piaseczyńskim 8 Ball Club.

Pogorzelica 2011
8 marca 2016

Zapisy na wakacje 2016!

Rozpoczęliśmy zapisy na wakacje w Pogorzelicy w terminie 21 lipca – 3 sierpnia 2016!

8 marca 2016

A.D.A.M.M. w więzieniu!

Razem z A.D.A.M.M.em odwiedziliśmy więźniów Aresztu Śledczego w Warszawie.

7 lutego 2016

Dzień Siódmy – Sobota 06.02.2016

Ostatni dzień w naszej ukochanej Istebnej. Mały koncert życzeń, rozdanie dyplomów, obiad i do busów. Krótkie zakupy w Wiśle i czekamy na peronie. Droga powrotna mija nam szybko i o 21:24 jesteśmy na Centralnym. Widzimy się znów za rok!

6 lutego 2016

Dzień Szósty – Piątek 05.02.2016

Ostatnie wyjście na stok, zabawy w śniegu i dyskoteka przebierana. To ostatni wieczór i ostatnia noc w Istebnej!

4 lutego 2016

Dzień Piąty – Czwartek 04.02.2016

Dziś odpoczywamy! Po śniadaniu stok, a po obiedzie – czas dla siebie. O 18:00 ognisko z kiełbaskami, a wieczorem wyjście na stok. Jeszcze tylko dwa dni!

4 lutego 2016

Dzień Czwarty – Środa 03.02.2016

Dzień czwarty, czyli zajęcia teatralne, przygotowania do sobotniego koncertu, wyjście na stok wyjątkowo po obiedzie, kapela góralska i pizza na kolację! Co za dzień!

3 lutego 2016

Dzień Trzeci – Wtorek 02.02.2016

Kolejny dzień zjazdów, aż wszyscy się pospali w przerwie poobiedniej. Potem warsztaty i debaty na temat nowego KtoSko. Kolacja, a na zakończenie dnia – sporty teatralne.

1 lutego 2016

Dzień Drugi – Poniedziałek 01.02.2016

Pierwszy dzień na stoku! Adrenalina i endorfiny w nadmiarze, humory dopisują! Stare wygi ruszyły na stoki, a nowicjusze uczą się z Panem Ziemkiem. Reszta śmiga z Panią Misią na dmuchanych pontonach. Mnóstwo frajdy. A po południu – zajęcia wokalne. Również z Panią Misią.

1 lutego 2016

Jesteśmy w Istebnej!

Jesteśmy w Istebnej! Zobacz relację zdjęciową i poczuj razem z nami tchnienie prawdziwej zimy 🙂

1 lutego 2016

Istebna 2016

Jak zawsze na ferie zimowe pojechaliśmy do sprawdzonej już wiele, wiele razy, naszej ukochanej Istebnej. Zobacz jak się bawiliśmy przez siedem dni spędzonych w zimowym klimacie.

31 stycznia 2016

Dzień Pierwszy – Niedziela 31.01.2016

Pierwszy dzień w naszej ukochanej Istebnej. Podróż nowiutkim Dartem, przejażdżka busami do sklepu i strzałą mkniemy do Ośrodka Maria. Obiad, sjesta, kolacja i wieczorna integracja. Dzieje się!

29 stycznia 2016

DLA FRAJDY w 8 Ball Club w Piasecznie (09/02/16)

Zapraszamy na pożegnanie karnawału z dużą ilością frajdy! Big Band znów zagra w piaseczyńskim 8 Ball Club.

20 stycznia 2016

Big Band na rynku w Piasecznie (05/08/16)

Zapraszamy już na wakacje! Big Band w sierpniu pojawi się na scenie piaseczyńskiego rynku.

5 stycznia 2016

Big Band wrócił z Mazur!

Minął sylwester, a wraz z nim – dwa dni spędzone na Mazurach!

23 grudnia 2015

DLA FRAJDY w 8 Ball Club w Piasecznie

Gramy do tańca w 8 Ball Club w Piasecznie!

2 grudnia 2015

Nowe logo, nowa oferta i materiały promocyjne do pobrania!

Zachęcamy do obejrzenia naszej oferty oraz pobrania materiałów promocyjnych!

2 grudnia 2015

Sylwester z BigBandem dla Frajdy!

Big Band dla Frajdy i wspólnie spędzony sylwester w mazurskich Wydminach!

1 grudnia 2015

Dzień Pierwszy – Niedziela 26.07.15

Pierwszy dzień naszego obozu w Kruklankach – pakowanie, podróż, rozlokowanie w pokojach i wieczorna integracja całym obozem.

1 grudnia 2015

ADAMM w Domu Kultury „Kadr” (04/12/15)

Zapraszamy Państwa na komedię małżeńską A.D.A.M.M. – 4 grudnia 2015, godz.: 19:00 w Domu Kultury „Kadr”.

19 listopada 2015

Dzień Drugi – Poniedziałek 27.07.15

Drugi dzień naszego Art Obozu. Krótka kąpiel, pierwsze zajęcia, a wieczorem – dyskoteka i zabawy integracyjne!

19 listopada 2015

Dzień Trzeci – Wtorek 28.07.15

Pogoda trochę się pogorszyła, ale co tam. Wszystkie zajęcia odbywają się niestrudzenie. A wieczorem – dyskoteka!

19 listopada 2015

Dzień Czwarty – Środa 29.07.15

Dziś słonecznie! Nowe ćwiczenia na rozgrzewce dla pięknych i zdolnych i wyjście do miasta po zaopatrzenie. Wieczorem – scenki o powstaniu Kruklanek i jeziora, nad którym jesteśmy.

19 listopada 2015

Dzień Piąty – Czwartek 30.07.15

Pogoda wciąż niezbyt ciekawa, ale zajęcia idą pełną parą! Wieczorem prezentacja zdjęć, które do tej pory zrobił wszystkim nasz fotograf.

19 listopada 2015

Dzień Szósty – Piątek 31.07.15

Pogoda wciąż nie taka, jaką byśmy sobie życzyli, ale od jutra już wraca lato! Zajęcia trwają nadal, a wieczorem – konkurs talentów. Tańczyli, grali, śpiewali, rysowali. Mieliśmy nawet zabawę impro!

19 listopada 2015

Dzień Siódmy – Sobota 01.08.15

Wycieczka! Jedziemy do Ełku, do wieży ciśnień i do Parku Kopernika. Potem przejazd kolejką wąskotorową i czas wolny! Wieczorem pracujemy jeszcze nad naszymi projektami.

19 listopada 2015

Dzień Ósmy – Niedziela 02.08.15

Lato wróciło na stałe. Dzień przeznaczony w większości na plażowanie, ale oprócz tego pracujemy nad projektami. Wieczorem bar przebierańców w Wodnym Mieście.

19 listopada 2015

Dzień Dziewiąty – Poniedziałek 03.08.15

Dwie wrogie floty rowerków wodnych opanowały jezioro. Projekt filmowy wre, tak samo jak i inne projekty. Premiery już za pasem. A wieczorem, zamiast kolacji – ognisko z kiełbaskami i piosenkami przy gitarze.

19 listopada 2015

Dzień Dziesiąty – Wtorek 04.08.15

Cały dzień prób zwieńczony został dziś koncertem naszych obozowiczów. Było granie i śpiewanie na żywo oraz kilka układów choreograficznych.

19 listopada 2015

Dzień Jedenasty – Środa 05.08.15

Dzień premiery 'Momentu’ – spektaklu projektu tanecznego. Cały dzień minął młodzieży i kadrze na przygotowaniu wieczornej premiery.

19 listopada 2015

Dzień Dwunasty – Czwartek 06.08.15

Projekt filmowy i taneczny ma dziś wolne. Projekt cieniowy i żywy plan z kolei ma dziś premierę! 'Recepta Gargancjana’ wieczorem, przedtem dla reszty wyjście do miasta i spacer po lesie.

19 listopada 2015

Dzień Trzynasty – Piątek 07.08.15

Dzisiaj totalnie odpoczywamy od zajęć. Pełne ręce roboty z pakowaniem sprzętu, oraz rekwizytów i kostiumów. Sprzątanie po spektaklu ton różnych gratów. Trzeba pakować także prywatne walizki. A wieczorem – parodie kadry i wieczorna dyskoteka pożegnalna!

19 listopada 2015

Dzień Czternasty – Sobota 08.08.15

Ostatni dzień obozu. Rozdanie dyplomu, ciasto sprezentowane przez naszych gospodarzy i w drogę! Podróż w upale minęła nam szybko, pożegnania zajęły nam trochę czasu… Do zobaczenia za rok!

19 listopada 2015

Dzień Pierwszy – Niedziela 25.01.2015

Ruszyliśmy bladym świtem z mokrej Warszawy. Spędziliśmy miłe i wesołe chwile w pociągu. Dotarliśmy do obsypanej śniegiem Wisły a potem naszego malowniczego Ośrodka – Maria. Wieczorem był emocjonujący wieczór integracyjny.

19 listopada 2015

Dzień Drugi – Poniedziałek 26.01.2015

Pierwszy dzień na stoku! Wypożyczamy buty, narty, kaski i kijki. Test umiejętności i śmiganie po stoku. Po obiedzie integracja i zajęcia wokalne, a wieczorem znów integracja i dyskoteka.

19 listopada 2015

Dzień Trzeci – Wtorek 27.01.2015

Kolejne wyjście na stok. Dwa nowe pontony do zjeżdżania sprawiają się świetnie! Po południu omawiamy szczegóły pracy nad zimowiskowym odcinkiem 'KtoSko’, a wieczorem – na stok! Pierwszy raz śmigamy, gdy jest ciemno!

19 listopada 2015

Dzień Czwarty – Środa 28.01.2015

Kolejny dzień jazdy na nartach, rano i wieczorem. Do tego koncert kapeli góralskiej i turniej wykonanych własnoręcznie kręgli.

19 listopada 2015

Dzień Piąty – Czwartek 29.01.2015

Jak codziennie seria zjazdów na stoku, warsztaty wokalne po obiedzie i kulig wieczorem. Po kuligu gra w bilard i w piłkarzyki.

19 listopada 2015

Dzień Szósty – Piątek 30.01.2015

Piękna pogoda na stoku przyniosła też ogromne płatki śniegu! Po obiedzie dokrętki do KtoSko, zajęcia teatralne i wokalne. Wieczorem niespodzianka na kolację – pizza! A na sam koniec – bal przebierańców.

19 listopada 2015

Dzień Siódmy – Sobota 31.01.2015

Wracamy do domu! Przed wyjazdem jeszcze pokaz piosenek nauczonych na zajęciach wokalnych, dokrętki do KtoSko i rozdanie dyplomów. W pociągu ostatnie zdjęcia do odcinka i… jesteśmy. Do zobaczenia!

6 listopada 2015

Zajęcia Teatralne

Zajęcia teatralne prowadzone przez panią Ewę Kłujszo. 10 różnych grup wiekowych do wyboru, od lat 5 do dorosłych. Zapraszamy!

6 listopada 2015

Zajęcia Muzyczne

Zajęcia prowadzi Tomasz Kłujszo, z wykształcenia muzykolog. Czynny zawodowo muzyk – multiinstrumentalista, aktor, wokalista, kompozytor, realizator dźwięku. Z doświadczeniem estradowym i pracy w studio muzycznym, autor wielu kompozycji muzycznych w różnych gatunkach. Pedagog z doświadczeniem w pracy w ośrodkach Kultury i ogniskach TPD. Kierownik i wychowawca na koloniach i obozach. Pod czujnym okiem specjalisty możesz nauczyć […]

6 listopada 2015

Szewczyk Dratewka

Autorskie, interaktywne przedstawienie teatralne oparte na bajce Janiny Porazińskiej o tym samym tytule. Bajka jest lekturą szkolną, co pozwala oprócz świetnej zabawy poznać fabułę polskiego klasyka.

6 listopada 2015

Nie Płacz Koziołku

Nie Płacz Koziołku według Sergiusza Michałkowa. Interaktywne przedstawienie. Lektura szkolna.

6 listopada 2015

ADAMM – Komedia Małżeńska

Komedia Małżeńska ADAMM – jednoaktówka na dwoje aktorów. Teatr MANUFAKTURA SNÓW.

6 listopada 2015

Poszukiwanie Bajki

Bajka teatralna tworzona na żywo przez same Dzieci inspirowane podpowiedziami instruktora i poruszającą wyobraźnię muzyką.

6 listopada 2015

DJ na imprezy

Stare szlagiery, przeboje ostatnich czterech dekad XX wieku czy hity z aktualnych list przebojów? Nasz DJ zadowoli najwybredniejszych słuchaczy i szczelnie wypełni parkiet!

31 października 2015

Big Band DLA FRAJDY

Big Band Dla Frajdy to zespół na każdą okazję. Gwarantuje udany koncert, event, imprezę firmową, festyn plenerowy.   Choć Big Band w nazwie oznacza raczej zespół wielki sercem i zaangażowaniem, to dziesięcioosobowy skład z męskim i żeńskim wokalem, silna sekcja instrumentów dętych i sekcja rytmiczna rozbudowana o perkusjonalia potrafi porwać do świetnej zabawy (a nawet […]

9 października 2015

BigBand na Dniu Seniora w Piasecznie – relacja

Zagraliśmy po raz pierwszy w Piasecznie! Obszerna relacja z wydarzenia i galeria zdjęć.

1 października 2015

Big Band na Dniu Seniora w Piasecznie

Kolejna okazja, aby posłuchać naszego BigBandu. Tym razem na gościnnym koncercie w Piasecznie.

30 września 2015

Istebna 2016 – zapisy!

Rozpoczynamy zapisy na zimowisko w Istebnej, 31 stycznia – 6 lutego 2016. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

26 lipca 2015

Jesteśmy w Kruklankach!

Jesteśmy w Kruklankach! Zobacz relację zdjęciową i poczuj się jak na wakacjach 🙂

26 lipca 2015

Kruklanki 2015

I znów, bo po raz szósty, obóz artystyczna trafił na Mazury do naszych ukochanych Kruklanek. Zaczęła się wielka przygoda z rekordową liczbą ludzi. Jest nas – 96 osób!

8 lipca 2015

Big Band DLA FRAJDY nareszcie na Facebooku!

Zajrzyj na nasz fanpage na Facebooku!

13 maja 2015

Big Band DLA FRAJDY w studio! Terminy koncertów.

Big Band DLA FRAJDY zakwalifikował się na Pierwszy Festiwal Dobrej Woli – WOLPREZA 2015. Terminy koncertów. Big Band w studio! Nagrywamy demo festiwalowe – zobacz fotorelację!

12 kwietnia 2015

„Szewczyk Dratewka” w DK Piaseczno (12.04.2015)

Zapraszamy serdecznie w niedzielę, 12 kwietnia 2015 roku na spektakl „Szewczyk Dratewka” do Domu Kultury w Piasecznie.

25 stycznia 2015

Istebna 2015

Dziewiąte zimowisko przyniosło nam mnóstwo zdjęć i jeden, specjalny odcinek KtoSkopiował! Zobacz jak spędziliśmy 6 dni w malowniczej Istebnej.

13 listopada 2014

Wakacje Artystyczne – Kruklanki 2015

Chcesz przeżyć niezapomniane chwile nad Mazurskim Jeziorem w doborowym towarzystwie? Mieszkać w domkach, chodzić na plażę i boiska, brać udział w zajęciach artystycznych, koncertach, wielkim spektaklu plenerowym, ogniskach, pojechać na wycieczkę? Zapraszamy.

13 lipca 2014

Kruklanki 2014

Obóz artystyczny w Kruklankach, 13-26 lipca 2014 roku. Zobacz filmowe podsumowanie naszego obozu!

16 lutego 2014

Istebna 2014

Po raz ósmy trafiliśmy do Istebnej. Zobacz jak spędziliśmy siedem dni w górach na filmie podsumowującym zimowisko!


Polecamy

logo
logo
logo
logo
logo